p90x benzeri fitness programlari

selamlar,

duzenli olarak spor yapan biri degilim. arada sirada baslayip birakiyorum. vucudum cok ham. vucut tipim ise zayif ama hareketsizlikten her kilo yag olarak geliyor (183cm - 73kg).

seneler once p90x e baslayip iki ay diyetle birlikte devam etmistim. yine boyle bir seye baslamak istiyorum ama evde hic alet edevat olmadigi icin baska bir seye denemek istiyorum. bir de p90x cok zorladigi icin (cok fazla barfiks hareketi vardi) bir cogunu sonuna kadar yapamiyordum.

isin ozeti evde kendi kendime baslayabilecegim app ve video destekli bir program ariyorum. her turlu tavsiyeye acigim.

tesekkurler.

p90x'in bir düşük versiyonu p90 deneyebilirsiniz. ben bile çok rahat yapıyordum onu

  • kablelvuku  (03.01.19 13:31:14)
Shaun T'nin Insanity max 30 gibi alet gerektirmeyen bir programı devirip hoşuna giderse bant ya da hafif dumbbelllar ile de kotarabileceğin Focust25 programını devamında götürebilirsin. Bunlardan sonra hala evde devam edeceğim diyorsan P90x ya da p90x3 denersin, zorlanmadan yapabiliyorsan artık yüksek ağırlıklara girme ya da p90x2 gibi daha atletik programlara geçme zamanın gelmiş demektir, nerden baksan ortalama 1 sene böyle gider.

  • candanag  (03.01.19 15:41:02)