Bu kadar vizyonsuz bir reklam gördünüz mü?

youtu.be

Aslında ilk saniyede recep ivediği gösterip vizyonsuzluğa işaret etmiş sanırım.

Varsa paylaşın da utanalım.

bu kadar gerçekçi bir reklam görmemiştim.

  • alwayschargeneverbend  (01.01.19 19:54:24)
Recep İvedik dediğiniz film tüm zamanların en çok izlenen filmleri arasında yer alıyor hatta ilk beşteki ilk iki film Recep İvedik'e ait, dolayısıyla toplum odaklı düşünüldüğünde çok başarılı yapımlar. Bundan dolayı reklamı pazarlama açısından düşünürsek doğru hedeflendiğini ve başarılı bir reklam olduğunu düşünebilirsiniz. Bu tür yapımları değerlendirirken önce toplumun seviyesini göz önünde bulundurmak gerekir.

  • mysql34  (01.01.19 20:23:06)
Gerçekçi +1

  • dont eat me  (01.01.19 20:27:22)
sanırım bu utanç ile yaşayamayacağım..hepinize elveda arkadaşlar..

  • çok hızlı 2 ile çarpabiliyorum  (01.01.19 20:28:47)
eğlence anlayışı avm'ye gitmek ya da tv izlemek. ne kadar mutsuz ve retro hayatlar lan bunlar. avm gezmek, oturup bütün gün tv izlemek falan çok 2000's. hala orada kalan varoşlar hedef alınmış. bu arada tv reklamının vizyonlusu nasıl oluyor? kitle zaten tv izleyen kitle, seviye belli. bu insanları o seviyeye inmeden nasıl manipüle edecekler?

  • sir gawain  (01.01.19 20:32:28 ~ 20:33:36)
reklam vizyonsuz değil.
hedef kitle ya da reklam edilen şey vizyonsuz olabilir olsa olsa.

  • jimjim  (01.01.19 20:37:25)
Söylenmiş gerçi ama insanların ortalama eğlencesi haftasonları AVM gezmek. Dicitürk de "Gerek yok öyle saçmalığa, gel otur kuzu gibi televizyon izle" demiş. Tek gerçekçi olmayan kısım alışveriş kısmı; AVM'ye giden insanların çok büyük bir kısmı AVM'yi tavaf edip yemek alanında fastfood yiyip bir alışveriş yapmadan eve dönüyor.

  • salihdt  (01.01.19 22:13:20)