netflix üyeliği hakkında bir kaç soru?

Ücretler listelendiği gibi mi? extra vergi vb süpriz ödemeler var mı?
üyelik iptali bahsedildiği gibi kolay mı?
4 ekran paketi aldık diyelim, 4 kişi aynı anda kullanabiliyor anladığım kadarıyla. merak ettiğim ise bazı programlarda olduğu gibi kullanıcı illa aynı cihazda mı kullanabiliyor yoksa farklı cihazlarda da üyelik bilgileriyle kullanabiliyor mu?
ve extra bilmem gereken birşey var mı?
teşekkürler.

hayır ekstra birşey çıkmıyor fiyat ne yazıyorsa o, iptal çok kolay tek tıkla, 4 ayrı kullancı oluşturabiliyorsunuz herkesin farklı hesabı oluyor istediği gibi kullanabiliyor kendi listesi farklı cihaz vs.

  • klakie  (30.12.18 23:51:26)
Ekstra yok. Arada izlerken HD ye yükselt gibi bildirimlere tıklanmadığı sürece fiyat aynı. Zaten sizin 4 kullanıcı yani daha üstü yok. Cihaz veya profil farketmeden aynı anda 4 farklı yerden aynı üyelik ve şifre ile Netflix e girip izlenebilir. Profiller oluşturabilirsiniz. Veya tek profilden devam edebilirsiniz. Profil oluşturmak listelerinizi oluşturmakta ve Netflix i paylaştığınız kişilerin de kendi listelerini oluşturmasında, aynı zamanda kimsenin bir başkasının listesini değiştirmemesinde avantaj sağlıyor. Bir nevi kendinize özel kanalları sıralamak gibi.

  • rakidabalikolsa  (31.12.18 03:13:45)