Bu elemanın amacı nedir? (instagram içerir)

selamlar,
olay kısaca şöyle: yurtdışında yaşayan samimi bir arkadaşım var. gayet arkadaş canlısı yeni insanlar ve kültürler tanımayı seven bir insan kendisi. bizim çocuğu 2 hafta önce instagram'dan şu arkadaş ekliyor: www.instagram.com

sonra bizim çocuk da takip ediyor.bunlar ara ara nasılsın kardeşim hoşgeldin beşgittin muhabbeti yapıyorlar dm'den. 1 hafta önce bizim çocuk istanbul'a yanıma geliyor. bak diyor biriyle tanıştık netten pırlanta gibi çocuk o da istanbul'da yaşıyor sizi de tanıştırayım çok iyi anlaşırsınız falan. bana bu profili gösteriyor. ben de diyorum ki abi nasıl olur bu eleman fake. bu yok canım falan filan diyor. deathrow işin piçi olduğu için bir araştırıyor bakın ne buluyor: www.instagram.com
bizimki şok tabi. hala bunlar ara ara konuşuyorlar. arkadaşım istanbul'a geldiğini söylüyor çocuk buluşmamak için diyor ki abi sevgilimle aram bozuk akşam newyork'a uçuyorum:) dolandırıcı desem elimde kanıt yok, bizimki salağa yatıyor şu an. Herif bir sey istemedi henuz onu bekliyor ara ara konusuyorlar.story bile koyuyor, ne çeşit bi işsiz anlamadım. esas elemanın sevgilisi adına falan da hesap açmış, kızkardeşim diye tanıtıyor: www.instagram.com
en az 2-3 farklı kişi adına fakeler de açmış fotoğraflara yorum yapıyor inandırıcı kılsın diye: www.instagram.com
www.instagram.com

bu hesapların hepsi fake. hepsini bir kişi de almış olabilir, bir çeteyi deşifre de etmiş olabilirim. valla çok garip bi durum değil mi dostlar yavv? ne ayak sizce bunlar?kim neden uğraşsın bununla? hayır çocuk story mtory koyuyor, herifin hayatını taklit ediyor resmen. işin komiği bu oktay'ı şikayet ettim instagram'a, instagram dönüş yaptı, hesabı inceledik herhangi bir ihlal yok diye lol:)

"Mustafa Kingston Şentürk" burda sandalyeden düştüm artık ahahha.
işsizlik ve ergenik de olabilir. yani ortada amaç yok. para istese dersin ki çete ama değil. bazısı böyle şeylerle mutlu oluyor.

  • birsürüsorumvar  (25.12.18 19:36:30)
Henuz bir sey istemedi ama oyle bir durum var. Takip ettigi profilleri inceledim, genellikle yurtdisinda yasayan turkleri takip ediyor herif. Cok ilginc gercekten. Benim arkadasim da oyle bir adam, samimiyetine guvenirse cikarir ne kadar istersen yollar.

  • Deathrow  (25.12.18 19:38:03 ~ 19:38:35)
Dhehansndbsjsjd nelerle ugrasiyorlar ya. internet boyle bir yer iste abi ya. Herkes 3-5 atiyor, herkes cok iyi paralar kazaniyordhshd. Her yerde var bunlar gibi bos islerle ugrasan adamlar.

Neyse, bakindim biraz borsaciyiz ayagi cekmisler yankileriyle. Kanka para yolla su kanala yatirayim, 2 ay sonra hisseler tavan yapacak yolunu bulursun ayagi cekebilirler. Hemen yapmamis olmasinin nedeni ise acik vermemek icindir. Baksana ne kadar ugrasmislaregsgshdh

Yani umarim dolandirici cikarlar ya :D yoksa bunlarin hepsini tek kisinin kendini tatmin etmek amaciyla yapmis olmasini dusunmek istemiyorum:D
  • eazy  (25.12.18 20:13:23)