parfümler çok pahalı değil mi?

güzel bir parfum atıyorum burberry 200 den başlıyor, tamam kur farkı da var ama çoh pahalı be..

lüks ürün olmasının etkisi de var ama çok pahalı be....

soru: şu ana kadar kullandığınız en pahalı parfüm ne kadarlıktı?

parfümler çok pahalı değil bizim paramız çok değersiz.

  • nickimin hakkini veremedim  (25.12.18 12:36:48)
200 liraya ne parfümü ya? kolonyadır o
iyi parfümlerin hepsi 450-2k arasında, dolapta en az 15klık parfüm var

  • her gece yeminler ediyorum  (25.12.18 12:41:32)
Ne yazik ki kurlardan dolayı demin Ps4 kolu bakıyorum 240-270 arası şunun şurasında 6-7 ay önce 180-200 liraydı ikinci elleri 100-130 fiyatlar çok uçtu çok asgari ücret 2020 olsa ne olur

  • tolgame  (25.12.18 12:50:53)
bende şikayetçiyim bu durumdan. ne yapsak çakma parfüm mü kullansak? kullanıpta memnun kalan var mı?

  • scudman1  (25.12.18 12:54:20)
200tlye deodorant satiliyor. Parfumler 600lerden basliyor. En son 700kusure aldim 100luk parfumu.

  • nax  (25.12.18 12:55:29)
Ay gözlerim yuvalarından fırladı, o paralara yurtdışına uçak bileti var. Neyse allah daha çok versin!

Zara ve avonun parfümleri var onlar da hediye olarak gelmişti. Şu gratisde satılan vücut spreyleri güzel kokuyor, bir ona para verdim kaç yıl önce 15 liraydı.
  • geçerkenugradım  (25.12.18 13:00:06)
B2n tester adı altında satılan parfümlerden aldım. O da çakma oluyor mu bilmiyorum. Kokuları birebir ama kalıcılığı yok maalesef. Yani benim kalıcılıktan anlayışım farklı tabi de. Bütün gün buram buram parfüm kokayım istiyorum. O yok işte. 600 700 tl dediğiniz nerdeyse bir evin aylık mutfak masrafı. Fazla lüks geliyor bana.

  • proculianus  (25.12.18 13:02:58)
Parfüm olarak 30 ml için 900 euro,koku olarak ise 3gr için 2500 dolar

  • boklu yumurta  (25.12.18 13:30:17)
Rebul ice kullanıyorum, umrumda değil.

  • Delay Fuze  (25.12.18 19:57:39)
Şimdiye kadar kullandığım en pahalı parfüm versace eros’tu. Gerçi hala kullanıyorum ama rebul ice varken çok nadir sıkarım. Öyle duruyo.

  • Delay Fuze  (25.12.18 23:48:19)
indirimde cacharel noa ve dior j'adore almıştım teeee kaç yıllar önce, 400 tl mi ne para vermiştim toplamda, şu anda mümkün değil 200'den başlaması yav :/ öyle bulursan çakma makma deme al bence XD

o değil de, d&p kullanıyorum mecbur, bence orijinal parfümlerden daha kalıcı, hobareyy'e denilen doğru olabilir o yüzden. yani noa'nın tabi ki de orijinalini bulursam tercih ederim ama çakmasından daha kısa sürede yitip gidiyor kokusu, enteresan.
  • pasp  (26.12.18 00:33:56)
parfümlerin bildiğim kadarıyla yıllardır fiyatı aynı. dolar ve euro olarak tabii

  • asbe  (26.12.18 00:37:37)
pasp, dp parfümü tavsiye eder misin? en azından günü kurtarır mı?

  • scudman1  (26.12.18 14:08:16)
@scudman: bir günü değil birkaç günü bile kurtarır, iki fıs sıksan kıyafetinde birkaç gün kalıyor. teninde de aynı şekilde uzunca kalıyor, ama hassas tenliysen alerji yapar mı bilmiyorum, bana çoğu parfüm -gerçek de olsa- sıkıntı yapabiliyor da, d&p sağlık bakanlığından onaylı diye biliyorum, yine de adamları tanımam etmem, tavsiye veriyorum ama sonra birşey olmasın. sen yine kıyafetlerine sık sadece bence. :/

  • pasp  (26.12.18 23:30:27)