süpriz karşılama

kız arkadaşım haftasonu için ailesinin yanına şehir dışına gitti. haftaiçi biraz tartışmıştık, kırgın gittiği için dönüşünde bir süpriz hazırlayıp mutlu edeyim onu istiyorum. odasını güzelce süsleyip, çiçeklerle belki bir peluş oyuncakla vb bir şeyler yapmak istedim.

neler yapılabilir sizce? alternatif fikirler gelebilir diye sormak istedim:)

sofra kur ama güzel bişey olması lazım

  • killerbee  (21.12.18 23:42:05 ~ 23:42:22)
@killerbee ev içi minik bir piknik düşünmüştüm ben de, biraz peynir ve sıcak şarap vb

  • captainobvious  (22.12.18 00:19:33)
Şu fikir çok romantik: youtu.be

  • Delay Fuze  (22.12.18 00:22:32)
O yokken nasıl özlediğini nasıl sıkıldığını esprili bir dille anlatan küçük bir video çekebilir misin? Hem komik olursa onu güldürür kırgınlığını belki unutturursun. Sonrası için güzel bir anı olarak kalır. Sonra da güzel bir sofra hazırlarsın.

Potansiyel var. Aynen devam
  • rakidabalikolsa  (22.12.18 01:10:18)
rakidabalikolsa +1

ayrıca tartıştığınız konuda eğer o haklı ise, düşünüp ona hak verdiğini söyle. hala haklı olduğunu düşünüyorsan ama konu aslında önemsiz bir konu ise, böyle önemsiz konular için onu kırmak istemediğini söyle.

yani sürpriz yaparak tartışmanızın üstünü örtmeye çalışma. pisliği halı altına süpürmeye benzer o, elbet çıkar gün yüzüne.
  • lordoz  (22.12.18 01:17:54)