Ayrıldığınız/sizi reddeden karşı cins aşk acısı çekince zevk alıyormusunuz?

*musunuz ayrı yazılır. başlıktaki karakter sınırlamasından ötürü öyle oldu, kendi kendimi düzelteyim önce :D

Ben zevk alıyorum sanki, oh olsun, beter ol diyorum içimden :D
Hastalıklı bir düşünce biçimi mi bu bilmiyorum ama böyleyim.

Siz?

Ben ayrılıyorsam üzülürüm bir an önce atlatmasını isterim. Ama bazı durumlarda zevk aldığım da oluyor mesela kesinlikle yapmaması gereken bir şeyi yapmışsa ayrıldığımda biraz acı çekip pişman olması hoşuma gider.

  • purrty ploop  (21.12.18 00:53:40)
Başka birine aşık olduğu için acı çekiyor yani? Bundan neden zevk alayım, hatta hala seviyorsam üzülürüm bile. Ama artık bir şey hissetmiyorsam umurumda olmaz.

  • sanxis  (21.12.18 01:15:52)
ba'a ne yooo... isim mi yok, alla' alla'...

  • e haliyle  (21.12.18 01:18:04)
Ben asla ayrılmam.

Beni reddeden birine de bi daha bakmam.
  • Delay Fuze  (21.12.18 01:24:36)
evet.

  • newtscamander  (21.12.18 10:51:47)
böyle bir durum varsa da haberdar olmuyorum
ayrıldığım veya beni reddeden biriyle kesinlikle görüşmüyorum
haberdar olsam da zevk almam gibime geliyor
  • superb  (21.12.18 14:55:51)