Ifsa Olmadan Havale EFT Yapma Hk.

Merhaba, bir hesaba 77 lira bir odeme yapacagim, hesaba havale ya da internetten mobil pos kullanarak. Ama gonderen kisi olarak gorunmek istemiyorum, bunu nasil yapabilirim?

Kardesim el islerini sattigi bir site acti, onu desteklemek icin anonim bir kac siparis vermek istiyorum. Yasa disi bir is degil yani, tereddut olmasin :)

Not: Ininal kartla olmuyor.

İstersen bana yolla ben yapayım %)

  • kisa  (20.12.18 16:09:54)
E yardımcı olalım o zaman, ben alayım mesela.

  • John Bloor  (20.12.18 16:10:16)
Sag olun da, ara ara yaparim ben, hep birinden yapmak istemiyorum. Kendim yapabilecegim bir yol olursa cok iyi olur. Sag olun yine de :)

  • koskoca kirpi  (20.12.18 16:12:18)
ay ne kadar tatlisiniz :)
ne satiyor? link verin guzel bir seyse biz de alalim.

  • jimicik  (20.12.18 16:23:46)
Cidden, niye link vermediniz ki? Belki beğenip de alacağız?

  • fever  (20.12.18 17:27:22)
atm'den gönderebilirsin sanırım

  • garaser  (20.12.18 17:28:22)
Link verirse reklam için bahaneyle duyuru açtığı zannedilir diye vermek istememiştir belki.

Soruya cevap: Ancak başkasından rica ederek yapabilirsiniz. Çünkü online alışverişe tc kimlik ve telefon istiyorlar illa artık. Olmayanını görmedim.
  • birsürüsorumvar  (20.12.18 18:07:46)