şu fiyata hangi monitör?

şuradaki ürünler arasında tavsiyeleriniz varsa çok mutlu olurum.

"uzak dur" dediğiniz marka model varsa bilhassa

www.hepsiburada.com

ne için kullanacağını söylesen daha güzel olur. aradığın, beklediğin tek şey bu fiyat aralığıysa en ucuznu al geç :)

  • washe  (20.12.18 12:48:54)
ofiste laptop için ikinci ekran olarak kullanacağım. ama kurtarıyorsa oyun da oynarım ama öyle dev beklentilerim yok (tasarımcı değilim).

  • calucifer  (20.12.18 12:51:57)
519 liraya satılan viewsonic iyidir. ben de viewsonic kullanıyorum ve memnunum.
545 liraya satılan acer ise hem ips olması hem de port çeşitliliği açısından avantajlı. acer'ın monitör kalitesini bilmiyorum ama fiyat/performans açısında kağıt üzerinde, 4ms gecikme, ips ekran, full hd ve vga+dvi+hdmi olması ile acer çok iyi duruyor.

  • dilemma of subscribtionability  (20.12.18 13:14:27)
teoride tepki süresi düşük, panel hızı yüksek olan iyidir.
parlaklık değeri yüksek olan da daha canlı görüntü verir.

buna göre kağıt üzerinde en iyi panele sahip olan Acer KG221QBMIX modeli olarak görünüyor. (1 ms gecikme ve 75 Mhz panel hzıı) ama dediğim gibi, kağıt üzerinde...
  • lordoz  (20.12.18 15:58:27)