eşime sıradan olmayan, değişik bir hediye

Ne tavsiye edersiniz? Gönlü olsun, hediye bekliyor yılbaşında. Ben erkeğim ona göre tavsiyede bulunursanız memnun olurum.

bende de aynı dert var valla üstad :)

bu değişik geldi hoş bişey gibi,

(git:urun.n11.com )
  • gencfb  (17.12.18 15:53:03 ~ 15:54:26)
Fiziksel bir hediye yerine bir deneyim almayı dene.
Gitmediğiniz bir yere uçak bileti mesela.

  • cakabo  (17.12.18 16:00:14)
@gencfb

Hocam güzelmiş ama bizim evde bir tane canavar var geldiği gün kırar bunu:)

@cakabo

Hocam 17 aylık çocuğumuz var. Karda kışta evde olalım dedik.
  • ezio auditore da firenze  (17.12.18 16:10:12)
valla geniş yelpaze, daraltacak olan sensin, Tchibo da kadınların hoşuna gidebilecek ortalama bir sürü şey var oradan ilham alabilirsin (hediye setleri mesela www.tchibo.com.tr ya da www.tchibo.com.tr gibi) ya da yılbaşı hediye setleri gibi ürünler sunan markaları arayıp bulacaksın www.eyupsabrituncer.com gibi. ama dediğim gibi kişisel zevk ve bütçe kriterlerine göre karar sizin.

NOT: ileriye yatırım amaçlı ayrıca bi de döküm tava al, evdeymişsiniz madem yarım kilo da kestane al, soba kıvamında tavada közle, hem hanımı hem canavarı mutlu et. Çay Altınbaş olursa iyi olur:)
  • candanag  (17.12.18 16:15:50 ~ 16:18:31)
yüksek fiyatlı olmayan birkaç hediyeden oluşan bir kutu hazırlayabilirsiniz belki. içindekileri de kişiselleştirip bir not yazarsanız hoşuna gider bence.
kutu içeriği olarak fikir vermesi açısından bendensana'ya bakabilirsiniz.

  • evde liyakat kalmamis  (17.12.18 16:35:21)
Zevk aldığı şeyleri yazasaydın ilginç şeyler bulabilirdik.

  • feliks  (17.12.18 16:41:17)
  • winston  (17.12.18 17:26:44)
Kahve, güzel bir kahve kupası, bol çeşit çikolata küçük küçük notlar.ne gerek var kafa yormaya
Yanına birde kitap ilistir.az dersen birde keyifilik diz battaniyesi.ohh miss.

  • brnbrs  (17.12.18 19:33:13)
eşini sen tanıyorsun, biz tanımıyoruz ki. bari biraz ipucu verseydin, yardım ederdik.

  • fragile lady  (17.12.18 19:36:25)
evde işinizi kolaylaştırıcı bir ev eşyası olabilir. ya da masaj aleti olabilir. valla beni böyle şeyler mutlu eder.

  • for day to break  (17.12.18 19:47:36)
Bebeğiniz de varsa bence saçma sapan şeylere para saçmayın. Ne alabilirsiniz kısmı içinse benim aklıma kitap geldi. İstediği ya da sevdiği konuda bir kitap alabilirsiniz.Tabii bu sıradan bir şey.Farklı olarak da sosyopixe bakmanızı tavsiye ederim. Bir de ev eşyası almak bence hoş değil. Çikolata kutusu hazırlayın hem daha ucuza gelir. Evin ihtiyacını eşinize hediyeymiş gibi göstermek pek hoş olmaz.

  • tulumba  (17.12.18 22:58:02)
@ezio auditore da firenze
valla üstad bende alıcaktım aynı dertten alamadım benimki de ellerinden öper 11 aylık :) artık başka şeylere bakıcaz mecburen bulursan bizide aydınlat fikir olsun.

  • gencfb  (18.12.18 09:11:21)
Mi band 3 al, rengarenk kordon al bi de, değiştire değiştire kullanır. Müthiş rahatlık

  • insomnia  (18.12.18 09:16:12)
ilgi duyduğu bir konuda workshoplar araştırın, seramik, örgü, pastacılık, yemek vs.
siz 1 gün çocuğunuzla ilgilenin o da az kafasını dağıtsın mesela.

  • karamell  (18.12.18 16:43:41)
@karamell +1

Ayrica masaj seansi falan da alip hediye edebilirsiniz. Normalde kendisi icin para harcayamayacagi ama baskasinin jest olarak alabilecegi seyler güzel olur bence.
  • chitosan  (18.12.18 17:14:13)
şuraya bir bakın: www.instagram.com

  • gadlemler  (21.12.18 21:05:35)