Kablonet Kablotv kullananlar

Merhabalar,

Sorunun özü: mevcut tarifeler, akk nın kalkmasının ardından yılbaşı sonrası nasıl olacak.

Yeni taşındığım ev için Kablonet internet başvurusunda bulunacağım. Bu hafta içerisinde halletmek istiyorum, ancak bu akk'nın kalkması meselesi kafamı karıştırıyor.

Yeni dönemde şuan akk'lı olan paketler kotalıya dönüşecek gibi laflar vardı. Bu durum şimdi tam olarak ne oldu? Bir bilgi liste var mı?

AKN veya kota ile uğraşmak istemiyorum. Mevcut durumda ne yazık ki kablonet dışında bağlatabileceğim bir hat da bulunmuyor.

Acaba;
Bu 100 güldüren tarifeyi aynı ücret ile 16Mbps sınırsız hat ile alabiliyorum.
www.turksatkablo.com.tr

Ama eğer AKN kalkacak ise;
Bu hepsi bir arada tarifelerinden, akn'li herhangi bir paket ile de alabilirim.
www.turksatkablo.com.tr

müşteri hizmetleri dahil bilen yok. bu yüzden akn’liye taahhüt verdim ben, olmazsa bozacağım.

  • passion rules the game  (17.12.18 12:40:00)
Cevap veremiyorlar. Benim taahhüt bitti. Merakla bekliyorum ne diyeceklerini. Hatta biteli birkaç ay bile oldu.

  • sutlu nescafe  (17.12.18 12:58:00)
Akn'li tarifelere taahhüt vermenin mantıklı olduğunu düşünüyorum. 24mbit/50gb akn 44 tl'den 2020'nin sonuna kadar taahhüt verdim.
Türktelekom'a bakınca bu fiyatlar hayal olacak gibi duruyor. En azından taahhüt suresince kafa rahat olur.

  • han20  (17.12.18 13:05:15)
Geçtiğimiz hafta bilgi almak için müşteri hizmetlerini aradım sözleşmemiz Şubat 2019 da bitecekmiş 31 Aralık 2018 e kadar başvuru yaparsak 24 mbps 150 gb akn kablo tv hizmeti ile 65 liradan devam edebileceğimi söylediler.Akn ile ilgili bilgileri yok henüz resmi gazetede yayınlanmadı bizimde bilgimiz yok dediler çok ilginç Türk Telekom da kalktı diye reklam yapıyor anlayamadım doğrusu

  • tolgame  (19.12.18 10:23:24)