Yamaha ybr 125 esd Düzgün usta - İstanbul

Arkadaşlar merhaba, motor debriyaj vsr iyice ısındıktan trafikte bolca dur kalk yaptıktan sonra motosiklet sadece 1. viteste iken kalkış yapmaya çalışınca şanzımandan tak diye bir ses geliyor hızlı davranmaz isem takk diye çok yüksek bir ses gelip motor sarsılıp stop ediyor.

Sordum birinci vites dişlisi ve senkromesh'in değişmesi lazım dedim 1300 fiyat çektiler.

Düzgün güvenilir bir usta bilen eden var mı?

Usta tavsiyesi değil de şöyle bir tavsiyede bulunmaya geldim;

ilgili modelin ilgili forumunda ya da forum başlığında bunu sorabilirseniz, daha önce benzer arızayı yaşamış olanlar yardımcı olacaklardır.

Sorun ile ilgili kimsenin bilgisi olmasa dahi bir çok kişinin hemfikir olduğu bir usta ismi mutlaka zikredilir.
  • John Bloor  (14.12.18 09:18:30)