netflix içerik kaldırılması

gibi bir şey söz konusu mu? kaldırılmadan izleyim diye panik olmama gerek var mı yoksa sonsuza kadar kalıyor mu?

bir de daha sonra izle gibi bir seçenek yok sanırım "save" etmeli bunun için.

kendi produksiyonlari degilse her zaman kalkma olasiligi var.

  • eksi sozlukte eksiyen adam  (07.12.18 13:20:23)
evet icerikleri belirli bir sure ile platforma aliyorlar. ancak yeni guncellemeyle beraber suresi yaklasan iceriklerde su tarihe kadar netflix'te ibaresi cikiyor.

  • tahtakafa  (07.12.18 13:28:20)
şuana kadar öyle bir örneği yok olsa da bildirim filan gelir heralde

  • KendineAteist  (07.12.18 13:49:37)
netflix içerik kaldırıyor, daha sonra yeniden eklediği de oluyor. fakat süresi yaklaşan içeriklerde x tarihe kadar ibaresine ben hiç rastlamadım, dikkatimi hiç çekmedi.
örnek olarak rupaul's drag race'i verebilirim. önceden ikinci sezondan itibaren olan tv programı daha sonrasında sezon sekizden itibaren yayınlandı. şu an sezon altıdan başlıyor. sebep? bilmiyoruz.

  • evde liyakat kalmamis  (07.12.18 13:57:00)
Bi ay önce falan rick and morty kalkacaktı hatta bu uyarıyı da eklediler. Sonra tekrar sözleşme yenilediler sanırım

  • nundu  (07.12.18 14:16:11)
malesef böyle bir şey var,the truman show filmini kaldırmışlardı, tam izleyeceğim tuttu, film yok ortada. O gün anladımki sistem böyle işliyor. acayip sinir olmuştum. üyeliğimi iptal ettirme noktasındaydımki black mirror gibi bir dizisi olduğunu hatırladım ˆˆ

  • 0zzy  (07.12.18 19:02:35)