Ev temizliği için yardımcı / İzmir

Merhaba, geçende de sormuştum ama cevap alamadım. İzmir Konak'ta yaşıyorum. Haftada 1 temizliğe gelecek birine ihtiyacım var. Hem küçük bebeğim var hem de hamileyim. Eş dosttan bulabildiklerimizi denedik ama içimize sinen biri olmadı. İstiyorum ki gelen abla domestos bağımlısı olmasın, evde olabildiğince az kimyasal kullanmaya çalışıyoruz. Ama kimyasal kullanmayalım diyince de bunlar pis nasıl olsa diyip sallamasın temizliği:D Gerektiğinde evi bırakıp çıkabilecek kadar güvenebilelim gibi gibi şeyler. Var mı acaba tanıdığınız, yönlendirebileceğiniz birileri?
Temizlik şirketi denendi ama hem çok pahalı oluyor hem de memnun kalmadık.
Armut.com gibi yerleri denemedim ama oralarda hem daha pahalı oluyor hem de bir çok şey ekstraya giriyor galiba.

bu gibi konularda hiç bir zaman %100 aynı memnuniyet mümkün değil. o yüzden refere ederken her zaman söylerim, ben çok memnunum ama sende nasıl bir his yaratır bilemem. 3 yıldır evime ve 2 yıldırda ofise gelen biri var. istersen özelden paylaşabilirim bilgilerini. ancak çok çok dolu, takvimini önceden ayarlaman gerekebilir.

  • Phoebe  (06.12.18 22:16:39)