Yağmurda titreyen köpeği dükkanda bıraktık ama?

Annemler eve bırakmadı. Altımızdaki dükkanın sahibi getir buraya dedi altına battaniye yemek su koyduk. Yemeği biz yokken yememiş kontrol etmeye gidince iyice önüne çekince yedi.
Yarın bırakalım mı hayvanı belki annesine gidiyordu?
Tepki pek vermiyor ama ateşi yok gibi. Korktu mu bizden? Niye yemek yemedi?
eksiup.com
Acil edit: Uluyo aşağıda. Dükkan sahibi de gitti. :(
Edit:büyükşehirde değilim sahiplenecek ancak etraftan bulabilirim.

Edit2: Sabaha kadar ağladı. Sabah dükkanın önüne gittim, elimi kapımının altına koyunca patisini koydu sustu. Dükkanım sahibi de geldi. Bahçelerine götürecekmiş. Elimde anca uyuyabildi. :)
eksiup.com

sahiplendirmeyi deneseniz? belki şanslı bir yuvası olur :)
yemek yememe nedeni belki bir rahatsızlık yaşaması olabilir. salam sosis karıştırıp öyle vermeyi deneyin bence.
teşekkürler bu arada :)
  • rakicandir  (04.12.18 23:56:19)
Dükanın sahibi hevesli bahçeye götürürüm falan diyiyordu ama daha kucağına almaya bile çekiniyor. Etli yemek tavuklu yemek yoğurt su koyduk. Bizimkiler bırakmıyor. Adamlara ne diyeyim onlarda belli evde beslemek istemiyo. Dükkan da takılacak bi süre heralde. :)

  • coca cola  (05.12.18 00:00:26)
Biz de köpeğimize bu kadar küçükken zorla yemek yediriyorduk ama büyüyünce dünyanın en obur hayvanı oldu. Belki canı istemedi o an ya da şaşkınlıktan veya korkudan yiyemedi. Veterinere götürseniz çok iyi olur tabii ama yalnızken acıkınca illa ki yer biraz.

Bence instagram ya da twitter üzerinden hayvansever gruplarla iletişime geçip sahiplendirme ilanı açtırın. Cins olmadığı için şansı düşük maalesef ama en azından bahçesini açacak birini falan bulursunuz belki. Şanslıysa ömürlük yuvası bile çıkar. Umarım çıkar yani.
  • ms brownstone  (05.12.18 00:15:40)
ama çok şeker eşşek sıpası ya.
dostum, sizden ricam yemek su olayları eyvallah tamam da bi gençlik aşısı olayına girin de ölmesin yavrucak olur mu?

  • baharat  (05.12.18 09:32:11)
@baharat bi köpeğimiz ondan dolayı öldü yaptırırız.

  • coca cola  (05.12.18 09:36:38)