Evlilik Teklifi

Selamlar,
Sizce en sade ve net evlilik teklifi nasıl olmalı?

( Arkadaş ortamında olmayacak, il dışı veya yurt dışı imkansız, çift alkolle arası yok )

Bence artık evlenelim de, ciddiye almazsa "valla la ciddi diyom" falan de. Yok mok derse, ki böyle düz yaklaştığında yok diyecekse kesin der. Tepkisine göre çıkart yüzüğü, elini iste tak. Al sana mis gibi az ve öz evlilik teklifi.

  • Bruce  (04.12.18 21:15:34 ~ 21:16:09)
başbaşa bir yerde (bir parkta veya sahilde yahut çift için anlamlı bir noktada) yapılacak kısa bir konuşma, niyet mektubu tarzı olursa daha iyi olur, finalde benimle evlenir misin demek. yüzük olursa daha makbul, diz çökmeden aman diyim.

  • prasinos  (04.12.18 21:16:13)
filmlerdeki gibi bir akşam güzel bir restorana götürün yemek esnasında teklif edin bence.

  • tabirimekruh  (04.12.18 22:12:42)
Restoran olmaz ya, hemen anlar teklifi, sürprizi kalmaz. Her zaman yaptığınız bir şeyi yaparken teklif etmelisin bence. Şaşırtıcı ve sade olur.

  • turuncu tonlarda  (04.12.18 22:53:27)
Sade ve baş başa olsun bence. Sizin için anlamı olan bir yerde.

  • Lim5  (04.12.18 23:04:21)
  • kronik  (05.12.18 17:27:52)