office benzeri dizi

aylardır akşam yemeklerinde birer ikişer bölüm izleye izleye 9 sezonluk koca diziyi bitirdim (abd versiyonu). mizah anlayışı office'e benzer, 22 dakikalık hangi diziyi önerirsiniz? karakterlerin nefes almadan hızlı hızlı konuştuğu, altyazı takip etmekten kadraja bakılamayan komedileri sevmiyorum (bkz. big bang theory). gerçek hayat temposuna yakın, politically correctness cicişliğine bulaşmayan ofansif diziler tercihimdir.

seinfeld, friends, himym, modern family hariç. bunları izledim.

absurt ve gercek durum komedisi sevdigini varsayarak curb your enthusiasm oneriyorum.

  • galandar kostumu  (03.12.18 12:55:37)
izlemediyseniz parks and recreation. sanirim the office'in yapimcilarindan birinin dizisi. ilk sezonu biraz zor geciyor karakterlere alisana kadar.

bunun yaninda cicis olmayan married with children, 30 rock gibi diziler var.

brooklyn nine-nine de bence guzel bir dizi ama sanirim hizli konusma konusunda problem yaratabilir.

ingiliz komedisine bir gareziniz yoksa peep show olabilir.
  • tanaka  (03.12.18 12:56:09)
community de tam aynı olmasa da güzeldir. absürddür

  • isvicre rakisi  (03.12.18 12:56:18)
michael schur'un bir parçası olduğu meşhur dört dizi (the office haricindekiler):
- brooklyn nine-nine (hızlı konuşma belki ama çok güzel dizi)
- parks and recreation (3. sezona kadar dayanmak gerekiyor. sonra açılıyor.)
- the good place (başından sonuna muhteşem)

onun dışında it crowd ve elbette it's always sunny in philadelphia. özellikle ofansiflik isteniyorsa kesinlikle sunny.

edit: silicon valley ve veep. bunları unuttuğuma inanamıyorum.
  • starborn  (03.12.18 13:09:56 ~ 14:41:54)
it crowd ve brooklyn nine nine demeye gelmistim, demis olanlara +1 diyeyim bari.

  • in vino veritas  (03.12.18 13:12:43)
Veep.

  • auroraaurora  (03.12.18 13:43:43)
peep show

  • chavezding  (03.12.18 14:52:08)
brooklyn 99 demeye geldim ben de.

Bi de tam o tarz olmasa da 20 dakikalık ve çok güzel dizi olarak scrubs önerebilirim.

Son olarak da Bojack Horseman 25 dakika civarında ve çok kaliteli dizi. Onu da izleyebilirsin
  • nundu  (03.12.18 15:02:10)
Seinfeld

  • Uncle Sam  (03.12.18 17:33:49)
silicon valley

  • eurhka  (03.12.18 19:01:46)
parks and recreation

  • nice tnetennba  (03.12.18 19:44:29)
scrubs seviyorum ben ya, ama the office'in yeri dolmaz

  • passion rules the game  (03.12.18 19:49:45)