oyun tavsiyelerinizi alirim

selamlar, var mi guzel tatli bir oyun tavsiyeniz? tam olarak ne istedigimi bilmiyorum ama oynadigim oyunlar: dota 2, witcher serisi, pubg, l.a. noire, max payne, diablo serisi, torchlight filan diye gidiyor. hadi onerin bir sey indireyim :)

not: pc gamer sporcuyum.

AC odyssey..... harika bir sey yapmıslar

  • binder dandet  (30.11.18 22:23:30)
Çıktı mı bilmiyorum ama witchfire ve doom eternal fena gözükmüyordu

  • dafaisss  (30.11.18 23:40:32)
Dragon' s Dogma Dark Arisen' ı bugünlerde herkese öneriyorum. Skyrim ile Witcher' ın evliliğinden doğan çocuk.

Specops The Line bir savaş oyunundan çok daha fazlası. Verdiğiniz kararlarla vicdan azabı yaşayabiliyorsunuz. Müzikler de bunun için elinden geleni yapıyor.

Borderlands Zilyon tane silah var. Oldukça zevkli. Uzun süre götürür.
  • İnatçılığın yeryüzündeki temsilcisi  (01.12.18 04:39:44)
Heroes of the storm oynayalım beraber. akşamları giriyoruz 2-3 kişi.

  • undertaker  (01.12.18 07:58:32)
stardew valley.

sardım bu aralar. yaşayan bir kasabada, her yerini ot bürümüş bir çiftliğe gidip (dededen miras) orayı adam etmeye çalışıyorsun. kasabada yapcak bir sürü şey, tanışacak bir sürü insan var.

steam'de 24-25tl bişey. ben hem ios'te hem de bilgisayarda oynuyorum. iki koldan ilerliyorum.
  • avianthem  (01.12.18 09:28:03)