eski model araçların standart donanımlarını nereden öğrenebilirim?

Mesela 2005 model bir aracın standart donanımını ve tercihen o zamanki donanım paketlerini nasıl öğrenebilirim?

bunları listeleyen bir websitesi var mı?

markaya göre VIN(şase) numarasından sorgulama yapılabilen siteler mevcut. mesela benim corsanın motor kodu ruhsatta yazmıyordu (o yıl itibari ile yazmıyormuş genel), o siteler aracılığı ile temin ettim araç donanım bilgilerini. rengine kadar her şeyi veriyor.

  • lostys  (30.11.18 14:44:28)
İlgili markaların sayfalarında tüm model yıllarına ait kullanım klavuzları ve birkaç marka hariç hepsinde dönemin broşürü pdf olarak mevcut. Kullanım kitapçığında standart donanım yazmaz genelde, dolu paket üzerinden ilerlerler parantez içnide versiyona göre değişebilir derler. Ama broşürlerde her paketin versiyonu yazar.

Araç marka modelini yazarsanız eski araçlara ait bilgim geniştir. Size donanım özelliklerini sayabilirim.
  • deveyi diken adamin ta kendisi  (30.11.18 17:48:22)
2006 megane 2 hatchback 1.6 -sanırım boş bi araç bu-
2008 ford c-max 1.6 tdci -bu sanırım biraz dolu-
2005 opel meriva 1.4 twinport
  • lordoz  (30.11.18 22:08:07)