aldatma sayilir mi

bastan soyleyeyim sevgilim var ve cok seviyorum. isim geregi yurtdisinda oldugum donemler oluyor. bu kez is yerinden bir arkadas da geldi. cok samimi degiliz hatta hic degiliz. zaten ben kimseyle yuz goz olmam ama organizasyonlar toplantilar falan derken aksam saatleri icin de sirketin planladigi yemek icmek tarzi aktiviteler oluyor, bunlara katiliyoruz ama ben genelde keyif almadigim icin cok fazla gitmek istemem. kendi capimda takilirim ve kafa sisiren muhabbetlere dahil olamam.
boyle bir ortamda galatasarayin sampiyonlar ligi maci var diye skora bakayim dedim canli skor sitelerinden ve kalabaliktan siyrilip cep telefonumu actim. arkadas dedigim kiz geldi ne yapiyorsun dedi galatasarayin maci var ona bakiyorum dedim haa ben de bakabilir miyim dedi al bak dedim. bakti falan yalandan konustu biraz gitti. oh dedim zaten o kalabalik kesmekes yorgunum ortamin bitmesini bekledim otele gidip bir an once uyuyacaktim sonucta sabah tekrar is var. herkes ayni otelde kaldigindan bu arkadas da geldi. sonra asansorle odalara dagilmak icin herkes gecti.
kizla ben kaldik kata cikinca birden odalarin oldugu kisma giderken aniden durdu. ne oluyor demeye kalmadan dudaktan kapti isik hiziyla iyi geceler dedi basti gitti. ben ne oldugunu anlamadim tanimadigim insan sonuc olarak buyuk bir saskinlik yasiyorum. her gun basimiza boyle is gelmiyor hayatta siradan bir insanin basina bir kere gelir yani ve dogal olarak sasirdim bir sey diyemedim bir sey yapamadim odaya girdim 10 saniye sonra kapi caldi iceri girip bir daha yapisti sonra cikti gitti bir sey demeden. bu toplamda 20 saniye surmemistir isik hiziyla oluyor her sey yani. kendimi o kadar kotu hissettim ki kimseye bisey diyemedim cunku hosuma gitti, bunu dedigim icin utaniyorum ama evet hosuma gitti ve hosuma gitmesi kendimi kotu hissettirdi. sabah da bir sey diyemedim. olay benim acimdan tam bir facia yani. dusunsen tasarlasan boyle sey olmaz gerceklesmez. sacma sapan bir olay yasadim yani ve bunu sevgilime soylesem asla normal karsilamaz ki hakli yani normal bir olay degil. sinirim bozuldu. basina boyle sacma sapan olay gelen var mi? etkisinden nasil ciktiniz?

Sayilmaz.
Tecavuze ugramis gibi abartma istersen, kiza da soyleme tabi.

  • acemi  (30.11.18 00:38:35)
Vah kardeşim benim.
20 saniye pek ışık hizi diil:(

Bir daha o kişiyle temas kurma. Kendine hakim ol. Pasif rolde de olcak olsan izin verme..
  • her giriste sifresini unutan adam  (30.11.18 00:41:14)
Rıza dahili dışında vucuduna dokunulması tacizdir.

  • fasulyek  (30.11.18 00:53:11)
Taciz. Kafani karistirmis tabi ten temasi olunca. Vicdan yapacaksan ki yapiyorsun, uzaklas.

  • Deathrow  (30.11.18 01:04:50)
Bu yolun sonu yol değil sen dön burdan. Sonra pişman olursun diyim.

  • ssiradanbirigibi  (30.11.18 01:38:38)
yok aldatmanın şartları oluşmamış 8 de 7 karşı taraf suçlu.

hikayenin sonu buz dolu küvette uyandım diye bitecek sandım (:
  • Ufuk  (30.11.18 02:33:26)
kız alkolün etkisindeyse boşver abi kıza da hiç açma bu konuyu olmamış gibi davran. konuşmak isterse gelsin kendi özür dilesin.

  • undertaker  (30.11.18 09:05:27)
Kiza yaptiginin yanlis oldugunu, ona boyle bir elektrik verdiysem kusura bakma ama ben seninle herhangi bir sey yasamak istemiyorum. Davranisin taciz ve bundan hoslanmadim, benim guzel bir birlikteligim var de. Cizgini cek, yoksa bu hatun kafasina gore davranabilir. Sevgiline de simdilik anlatma, hosuna gittigi icin de kendini suclama, heyecan yaratabilecek bir durum neticede.

  • red g  (30.11.18 10:25:48)
Kızı içimden yine de bir takdir ettim.

  • feliks  (30.11.18 10:36:10)
aldatma sayılmaz.
kız arkadaşın olsam bilmek istemezdim.
hoşuna gitmesi de normal zira hormon diye bi şey var.

sorun yok bence.
  • whatyougetiswhatyoudid  (30.11.18 11:33:30)
Aldatma sayilmaz.
Yine de kiz arkadasina anlatma, üzülür.

  • chitosan  (30.11.18 11:46:27)
red g + 1 diyorum ben de.

edit: 20 saniye detayını şimdi gördüm. Saçmalamasaymışsınız keşke.
  • sopiro  (30.11.18 12:08:47 ~ 01.12.18 11:53:05)
yahu tamam büyütme,
erkek olarak beğenilmişsin kız seni öpmek istemiş, adrenalin olarak bak hayatına devam et.
kızla da pek muhattap olma artık
  • lost aci soyler  (30.11.18 18:34:16)
aldatma sayılmaz mı?

20 saniyede bilinç gayet yerindedir ve adam hoşuma gitti diyor. sizin ilişki kavramlarınız şaşırmış. aynısını kız arkadaşın yaşasa ve hoşuna gitse gireceğin tripleri düşünemiyorum ben.
  • kovaladikca kacan ates bocugu  (30.11.18 20:55:16)
Sayılır.
Bikaç saniye olsa kız öpmüş kaçmış gardını alamamışsın dicem de, 2 sefer olmuş ve senin de hoşuna gittiğinden gayet uzun uzun öpmüşmüşsünüz işte, 20 saniye nedir.

Edit: Ayrıca olayı sen başlatmamış olabilirsin ama durdurmak için de bir şey yapmamışsın bolca zamanın olmasına rağmen. Kız çekip gitmese devam edecektin muhtemelen. Sorduğun sorunun cevabını sen de biliyorsun da vicdanını rahatlatmak için sormuşsun gibi geldi bana, kusura bakma.
  • zetsuboushita  (30.11.18 20:56:34 ~ 21:24:29)
hoşunuza gittiğine göre çok sıkıntılı bir durum. burada aldatma sayılmaz diyenler, sevgiliniz "kadının/adamın biri beni iki kez aniden öptü, bi şey yapamadım ama hoşuma gitti" dese ne tepki verirdiniz merak ediyorum. kimse kimseyi yemesin şimdi.

  • nice tnetennba  (30.11.18 21:15:53)
Oha cevaplara şok oldum. Birincisi; aldatmanin esiginden dönmüşsün, sayılır mı sayılmaz mı onu vicdanın biliyor şu an zaten kız arkadaşının bilmesine gerek yok.

İkincisi, 20 sn o kadar da kisa bir süre değil. Hoşuna gittiğine göre kız devam etse nasıl karşı koyabilecektin şüpheliyim. Yüksek ihtimalle, senin taniminla, "aldatmış" olacaktın fiziksel birleşme gerçekleştiği için.

Sonuncusu, her şeyi hormon diyip gecistiremeyiz. Konu zaten hoşuna gitmesi vs değil. Hoşuna gitmesi ve karşı koymamasi. Karşı koysaydi hoşuna gitmiş olmasi normal karsilanabilirdi.

Ben olsam bilmek ister miydim; sanırım salak yerine konulmak aldatilmaktan daha çok kahrederdi.

Hayırlı işler.
  • piremses  (30.11.18 21:45:52)
Aman aman kız çocuğun aklını almış gerçekten :) çekim alanına girmişsin bile umarım sürdürmezsin ve uzak durursun. Sevgiline üzülürüm.

  • anarsika  (01.12.18 01:13:32)
aldatma sayılır. söyleme ama.

  • twelfth  (01.12.18 08:59:06)
Sayılır. Hadi ilki neyse de kız ikinci kez geldiğinde kızı tutup itseydin, olmaz deseydin aldatma sayılmazdı. Kız çekip gitmese onunla her haltı yerdin, şimdi yeme bizi +1

  • i m cool with that  (01.12.18 09:30:48)