Turk.net hakkındaki son durum nedir? İyi mi kötü mü?

Bir ara inanılmaz şikayet vardı. Şimdi yeni abonelik başlatmak istiyorum taahhüt olmaması cezbediyor ama emin de olamıyorum yorumlarınız nedir Turk.Net hakkında?

müşteri hizmetlerine işin düşmezse süper. düşerse yandın:) yazışarak sorunları çözmeye çalışıyosun. benim mesema bağlantı kopması sorunum oldu toplamda 5 günde çözüldü.

  • yazar yazmaz yazan yazar  (29.11.18 15:24:10)
Benim de bir aboneliğim olmuştu ve 4-5 ay sonra farklı bir sebepten sonlandırmıştım.

Telefon ederek aradığımız müşteri hizmetleri de bir işe yaramıyor zaten, boşver. Taahhütsüz olması süper.
  • John Bloor  (29.11.18 15:40:37)
taahhütsüz olması ve sınırsız olması sebepleriyle bu yaz bağlatmıştım. 3-4 ay sonra internette kopma başladı önce bir iki hafta net gelmedi sonra düzeldi derken bir daha net gitti ve 2 aydan fazla oldu gelmedi. bu sürede defalarca kayıt oluşturup aramalarını bekledim ama bir defa arayıp çalışmalar devam ediyor bla bla en yakın sürede çözülecek falan dediler fakat hiç bir şekilde düzelme olmadı. Bu firmanın Müşteri hizmetleri yok en büyük eksisi bu bence. kesinlikle sorun yaşıyorunuz ve karşınızda muhattap olabilecek birisi yok! bu çok aptalca! bunun üzerine 1 haftada kapattım. ilk başvuru sırasında hat çekilmesi ve iptal etme hususunda internette bir çok olumsuz durum okumuştum ona rağmen risk alıp bağlattım. ben iptal ederken herhangi bir sorun yaşamadım. ama haftalarca iptal talebi işleme koyulmayanları bile duydum. açıkcası benim açımda hiç memnun edici bir süreç değildi. bağlatacaksanız adresinize yakın bir kullanıcıdan görüş almadan bağlatmayın derim.

  • ezkaza  (29.11.18 16:54:10)
turknet adını duyunca şener şen'in kibar feyzodaki 'ben biraz çiftliğe kadar gidiyem' sahnesi gibi koşarak kaç.

  • heidi'nin dedesi  (29.11.18 17:14:28)
Benim bulunduğum adreste TTNET kullansam 16 mbs'ye kadar hız varken Turk.net 'te şu an 35 mps civarı hız çıkıyor.
1 yıldır kullanıyorum türk.net. sıkıntı yok. zaten sıkıntı çıktığında hepsi birbirinden kötü. ben tavsiye ederim.

  • alicandan  (29.11.18 17:51:34)
İyi

  • Delay Fuze  (29.11.18 18:41:43)
Altyapım iyi, 35 Mb hız alıyorum. 1 yıl olacak aralıkta, şu ana kadar hiç sorun yaşamadım. İş için kullanmıyorsanız daha doğrusu internet sizin için sürekli bir ihtiyaç değilse denemenizi tavsiye ederim, bir sorun olursa başka operatöre geçersiniz, ben bu düşünceyle başaltmıştım aboneliği memnun olduğum için kaldım.

  • apdulera  (29.11.18 18:49:55)