İstanbul'da iş yemeği için mekan

Merhaba,

Misafirlerimizi ağırlamak için Vogue, Lacivert ve Del Mare dışında mekan önerebilecek var mı?

Şarap konusunda çok iyi, yemek konusunda da en az ortalamanın üstü bir yer bakıyorum.

Hiç gitmedim, ancak İncirli Şaraphane hakkında hep olumlu şeyler duyuyorum.

  • fotrsapka  (27.11.18 10:52:16)
yemek ve şarap konusunda en iyisi için;
(bkz: nicole)
www.hurriyet.com.tr
  • Bruce  (27.11.18 10:56:10 ~ 11:00:57)
Mikla ve Nicole'a bakabilirsiniz.

  • evde liyakat kalmamis  (27.11.18 10:57:18)
Villa Bosphorus'un manzarası güzel bayağı, şarap konusunda ne kadar başarılılar bilemiyorum ama.

  • sopiro  (27.11.18 10:58:30)
Merhaba. Kadıköy'de Victor Levi Şarap Evi hem sevdikleriniz hem de iş yemekleriniz için harika bir mekandır. Birkaç araç ile gidilecekse otopark kullanmanızı öneririm.

Hava güzel ise ve gündüz yemeği yenilecekse Kalamış Marina'nın göbeğinde Divan Brasserie'yi de tavsiye ederim. Günlük şef spesyallerini tavsiye ederler. Damaklarınız şenlenir.

İki mekan içinde rezervasyon yapmanızı öneririm. İyi eğlenceler :)
  • mebow  (27.11.18 11:01:14)
brunelle

  • fragile lady  (27.11.18 11:03:13)
brunelle mekan olarak iyi gerçekten. şarap açısından bilgim yok.

kadıköy için şarap açısında moda bepperia'da baya iyi. benim birader bizzat şarapları için ankaradan gelip gitmişti oraya. ama iş yemeğine uygun mu bilemiyorum.

victor levinin yeri güzel, içi de güzel ama en son 4 sene evvel çok leş bi hizmetleri olduğu için bırakmıştım. anlayış değişmediyse garsonları nevizadeden beterlerdi.
  • barankovan  (27.11.18 11:14:10)
sunset.

  • lycoxin  (27.11.18 11:21:04)
Gümüş Yalı Anadolu Hisarı. Deneyin mest olursunuz, adamların da dibi düşer.

  • dougsampson  (27.11.18 11:25:33)
Sunset,
Borsa Kandilli
Kalamış Divan
  • SiyamkedisiZorro  (27.11.18 11:55:28)