aldatmakla ilgili sorular

1- eşinizi uzun süredir aldatmanızın tek açıklaması "erkek tek eşli değildir kadar" basit olabilir mi ? (ilişkiler çoğunlukla düzenli fbuddy ve 2 tane uzun süreli duygusal ilişki)

2- buna rağmen ayrılmayan erkek ileride tövbe edip eşiyle ve çocuklarıyla mutlu olabilir mi ? (normalde de mutlu zaten ama destekleyici diğer ilişkilere ihtiyacı var hep)

3- ömrünüzün 2.yarısında hayatınızda sizi gerçekten tamamlayan bir kadınla tanıştığınızı düşünüyorsunuz, ailenizi bırakmamak korkaklık mıdır yoksa zaten gerçek aşk değildir olsa koşa koşa gidilirdi o kadına mı ? ayrımı nasıl anlarsınız ?

sadece numaralandırıp cevaplarsanız seviniriz

1- şerefsizlik bu. Hadi tek gecelik denk gelmiştir falan ama düzenli fb + duygusal ilişki nedir ak ya

2- olamaz. Olubiliyosa zaten vicdansız itin tekidir.

3- yok öyle bi kadın ya. Kendini kandırmadır o. Çocuk yapacak kadar çok değer verdiğim bi kadını bryce dallas howard’a bile değişmem.
  • Delay Fuze  (25.11.18 22:16:43)
1- hayır, bazı insanlar sadece tek eşli, bazıları değil.
2- büyük ihtimalle hayır, adam doğasına uygun davranıyor
3- düşünmek ayrı bilmek ayrı, insanlar karşı tarafa yaşattıklarını kendi hayatında da yaşıyor, yarın o kadın da başka bir erkekle gidip onu tek bırakır. Ayrım denemeden zor, risk alarak yaşayacak, o kadınla 1 yıl sonra ayrıldığını farz edip 1 yıl için değer mi diye soracak, cevaba göre hareket edecek.
  • acetaminophen  (25.11.18 22:17:22)
1 / aldatmadım, ama aldatacak olsam sebep kesinlikle bu olmazdı. baska seyler eksiktir; duygular, tutku, saygı vb. erkek tek esli değildir o yüzden yapıyorum diyen adam temel sorunla yuzlesmek istemiyordur.

2 / destekleyici diger ilişkiler sürüyorsa, ailesiyle de mutlu pozlar vermeye devam edebilir.

3 / o kadar “tamamlayici” ise gidilir.
  • fever  (25.11.18 22:20:30)
1 olamaz
2 olur
3 duzeni bozmam haci, digerinden bok da cikabilir. Ilkini taniyorsun sonucta
  • acemi  (26.11.18 00:01:19)
2. Penis sönünce tövbe eder bence. Bir daha muylu olunacağını sanmıyorum.

3. Bu korku mantık ve duygu çatışması olabilir. Tekdüze zaten sevseydim karımı çocuklarımı terkederdim diye düşünmek saçma olur. Bazen ölüm korkusuyla ne hale düşüyor insan. Bu insanın savunma mekanizması içgüdü, doğal yani. Açıkçası mutsuz bir evlilikten mutlu olacağın başka bir kadına gitmek mantıklıdır fakat ben bunu yapacak cesareti bulamazdım kendimde. Bu da kendi içinde başka sorunlara gebe olacaktır diye düşünüyorum. Huzur ancak tarafların sevgisi bitmiş bir şekilde boşanması sonrasında ‘ arkadaş madrm öyle ben kendime yeni bir yol çiziyorum’ diyerek yeni bir kişiye gitmesiyle olur diye düşünüyorum.
  • neysene  (26.11.18 03:17:54)
1- uzun süreli duygusal aldatmaya karşıyım. erkek bağlanmadan, korunarak, çocuk ve eşini ihmal etmeden, çaktırmadan aldatabilmeli. akp kanun çıkarsın.
2- hep aldatmak isteyecektir.
3- erkekler ayrılmaz kolay kolay. evde çok mutsuz ve dırdırcı kadın olması lazım ayrılmak için..
  • twelfth  (26.11.18 14:19:10 ~ 27.11.18 08:37:30)