europa universalis iv

bu oyun için dlcsiz bi şeye benzemiyor diyolar. steam'de şu an tek oyun 14 tl, extreme edition (- Horsemen of the Crescent Unit Pack - Star and Crescent DLC - Conquest of Constantinople Music pack - Women in History içeriyor) 16 tl, 13 dlc içeren empire bundle paketi 155 tl, 3 dlc içeren empire founder pack 50 tl. o 14'lük düz oyun veya 16'lık paket hiç tat vermiyosa boşa girmeyeyim steam'den alma işine oynayan birisi fikrini söyleyebilir mi?

Ben o DLC işine kıl kapmaya başladım artık. En son Cities Skylines almıştım, 1 DLC geldi aldım, 2 geldi aldım, 3 geldi aldım......... 7 geldi aldım. 8'inci DLC de çıkınca "yeter" dedim, artık yeter. Zaten oyun almışım, üstüne 7 DLC almışım, yeter. Her yeni DLC çıktığında, korsan olarak indirip, orijinal oyunumun üstüne yamamaya başladım. Vicdanım da rahat, bana yıllar önce aldırmışlar oyun + 7 DLC'yi. Daha ne yapayım? Şimdilerde 25-30 DLC olmuştur herhalde, belki de olmamıştır. Sen de öyle yapabilirsin. Hatta bi korsan dene, hoşuna giderse temel oyunu (veya vicdanın rahat etmeyecekse DLC'leri de) alıverirsin. Ben oyunları almadan önce korsan deneme taraftarıyım. Mobilde Google Play ve Apple, zaten 1 hafta mı ne deneme süresi veriyorlar. Oyunlarda bunun olmaması saçma. Steam'in 2 saat sınırı da böyle kapsamlı oyunları anlamak için yetersiz.

  • eksi was here  (24.11.18 23:06:28)
İnternette dlc rehberleri var. Siniflandiriyolar işte must have, strongly suggest falan diye. Redditten falan bakabilirsiniz. 1-2 dlc mutlaka sahip olunmasi gereken şeyler(art of war biri, diğerini tam hatirlamiy), ana oyunla beraber onlari alsanız başta yeter. Kalanı indirim dönemlerinde ala ala tamamlarsıniz, ben öyle yaparak tüm dlcleri tamamladım.

  • nundu  (24.11.18 23:39:45)
dlcler bu oyunun oynananışını genelde çok etkiliyor boş dlc pek çıkmıyor bu oyun için ama en önemlileri art of war ve common sense. olmazsa oyun oynanmaz değil elbette ama oyun keyfini arttırıyor bunlar.

  • denek hayatım  (25.11.18 00:40:08)