olmuyor!

biraz dertleşme postu olacak. zamanı olmayanlar, lütfen...
bir ilişkim oldu üniversitede. sonra bitti. tabi harcanan zaman geri gelmiyor. şu an okul bitmek üzere. elde var sıfır.
ne eksik bende bilmiyorum ancak hiç bir kız dönüp bakmıyor bana. Tiyatroya gider, okur ve beslenmeme dikkat ederim. nazik bir konuşma tonuna sahibim.
çevremdeki erkek arkadaşlara atılan kız bakışlarını bariz şekilde görebilirken, bana atılan bakış sıfır..
bıktım artık bu durumdan. alçak gönüllü, sakin bir insan olmaktan çıkmalı mı? neden böyle ve ne yapmalı sizce?

her türlü öneri, görüş memnuniyetle karşılanır..
güzel bir hafta sonu geçirmeniz dileğiyle,

Atılan bakışların ne alçakgönüllülükle ne de sakin olmakla bir ilgisi bir yok.
Kız erkeğe bakıyorsa boylu poslu iyi giyimli olduğu için bakıyordur.
-Bir erkek boylu poslu değilse şık giyimiyle bakışları üzerine çekebilir.
-Boylu poslu erkek şık giyinmeyi bilmiyorsa bazen çeker bazen çekemez. Tipine göre.
-Hem boylu poslu olup hem de iyi giyinmeyi becerebilenler ise en şanslıları. Bütün ilgi onlarındır.
İlginin bir diğer anahtarı ise özgüvendir. Ne kadar üsttekilerden birisi olabilsen de özgüvensiz erkeğe kadınlar bakmaz.
  • adwokat  (24.11.18 04:28:05)
Mesaj at

  • KaraSakall  (24.11.18 07:58:29)
Sen hep tiyatroya giden, okuyan, alçak gönüllü ve sakin kızlara mı bakıyorsun? Büyük ihtimalle hayır. Dolgun memeli, yuvarlak ve çıkık popolu, güzel kızlara bakıyorsun.

Kadınlarda da durum böyle, ilk bakışta kimse alçak gönüllüğe falan bakmaz, dikkati çeken ilk şey tiptir. Bu yüzden görünüşün üzerine biraz daha çalışman lazım anladığım kadarıyla.
  • i m cool with that  (24.11.18 09:55:26)
dar paça pantolon giy, bileklerin görünmeli altına çıplak ayakla ayakkabı, mümkünse parlak olsun, son olarak kirli sakal:)) Modern İşidli gibi görününce eminim herkes bakar.

Şaka bir yana, bakmasınlar ne olacak!
  • geçerkenugradım  (24.11.18 10:55:45)
İmajın üzerinde çalış +1 Spora başla, kılık kıyafetine şöyle tekrar bir bak. Bu arada spora başlamak 6 pack yapmak için değil; hem biraz fiziki görünüşün düzelir hem de kendini iyi ve özgüvenli hissedersin. Diğerleri sonraki detaylar.

  • dougsampson  (24.11.18 10:56:59)
aylık berber giderin 100tl-150tl
aylık kıyafet giderin 1000-2000tl aralığında olsun.

boş konuşma üzerine alıştırma yap.

senin bakmıyor dediğin kızlar tüm gün instagramdan komik video izliyorlar. napsın senin bayık tiyatronu, okumalarını.

bunlarda olmuyorsa estetik cerrah artık :)
  • dedim dedim de kime dedim  (24.11.18 11:03:46)
Biraz redpill basligi okuyup kendine gel.

Tiyatro ne olm :)
  • acemi  (24.11.18 11:40:37)
yapma birader. Kizlar icin yasamiyoruz. Illaha birini istiyorsan yol yardim gosteren cikar biri yanindan.

Not: pek cogunun baktigi birilerindenim. Ama beslenmene dikkat et, efendi kal boyle devam et. Diger turlusunun zaten anlami yok.
  • baldan kaymak  (24.11.18 11:40:40)
Kendimizi kandirmayalim, insanlar en azindan ilk olarak tipe bakiyor.

Giyim tarzini, saçını sakalini degistir. Durus bozukluğu vb varsa duzelt. Spor yap kaliplan.

Saydigin kisilik ozelliklerin en fazla senin gibi iyi donanimli kisilerin karsisinda kiymete haizdir.
  • deveyi diken adamin ta kendisi  (24.11.18 14:16:20)
retorique +1

Mgtow da olabilirsin. Bi bak derim. Benim hayalim mgtow olmak ama kadınlar o kadar güzel ki yapamıyorum
  • Delay Fuze  (24.11.18 17:50:31)