sms engelleme

bir belediye başkanı bana günde 5 tane sms atıyor. engelleyemiyorum çünkü numarası çıkmıyor. mesajların sonunda "iptal için xxx" gibi bir şey de yazmıyor. ben bu sms'leri ve firmalardan gelen daha nicelerini nasıl engellerim?

metne göre filtre koyup engelleyebilirsiniz. samsung telefonlarda var bu. mesajın sonunda bxx diye kodlar oluyor. onu yazıp engelleybilirsiniz

  • kablelvuku  (23.11.18 13:03:57)
Beykoz mu? Bana da yapıyor. Aradım beni listenizden çıkarır mısınız dedim, çıkarmadılar.

  • windowsguvenlikduvari  (23.11.18 13:05:28)
o kodu engelleyince banka smslerini filan da engelleme riski var. o belediye baskani kimse adini veya soyadini (yani sana o isimle baska mesaj gekme ihtimali olmayan bir anahtar kelimeyi) engellersen mesajlar gelmez. misal ben "soylu" kelimesini engelledim, malum kisinin mesajlari gelmiyor artik cok mutluyum. telefonum samsung ama iphone'da da vardir bence kesin bu.

  • in vino veritas  (23.11.18 13:07:26)