[]

su arıtma cihazı kullanan var mı? tavsiye eder misiniz?

s.b.
 
180 ppm temizlik seviyesini 25 e çekiyor. leziz bir su veriyor. kesinlikle tavsiye ederim.

www.eksiduyuru.com
  • binder dandet  (22.11.18 11:03:35 ~ 11:04:22) 
Ailem kullanıyor. Anneannem böbrek hastası olduğu için doktor önermişti. Gayet memnunlar.


  • auroraaurora  (22.11.18 11:07:29) 
Biz ofiste kullanıyoruz tadı çok iyi değil sanki ya da alışamadım ben. Ağızda böyle şekerli gibi değişik bir tat bırakıyor.


  • matilda  (22.11.18 11:17:32) 
@bulunsun kenarda

Cihazın teknolojisi çok gelişmiş değil, evet 1e 3 - 4 oranında bir atık su oranı var fakat maliyeti de bu ölçüde düşük. Damacananın tanesi 10 lira- oradan hesap edip kullanımınıza uygun mu değil mi ölçebilirsiniz.

teknoloji düşük derken ro sistemlerde basıncı kullanma olayı var, basınç sayesinde ozmoz membrandan ters çıkış yapıyor ve pislik-mikroorganizma dışarda kalıyor.

Bu arada atık suyu biriktirebilir-çiçek-vb sulama ıslerınde kullanabilirsiniz. çok kolay.
  • binder dandet  (22.11.18 11:20:30) 
ablam kullanıyor çok memnun. çayı çok güzel oluyor.


  • for day to break  (22.11.18 11:22:59) 
biz iş yerinde waternet kullanıyoruz. herkes memnun, araştırabilirsiniz.


  • zozjotejmnk  (22.11.18 14:35:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.