düğün soundu

keyboardlarda kullanmalık düğün soundu arıyorum.

kendim de tasarlayabilirim soundu eğer az çok yol gösterirseniz ancak bana omar souleyman tarzında düğün soundları lazım. doğu anadolu'nun bağrından kopmalık soundlar olmalı.

bunları preset olarak alabileceğim yerler var mı?

bedava olarak ya da?

hangi alete göre arıyorsun ki?

her aletin formatı farklı.
  • killerbee  (21.11.18 18:22:59)
genel olarak bir software plugin olarak da olabilir midi controller ile çalıştırabileceğim. onun dışında gerekli aleti almaya da okeyim. :D

  • isvicre rakisi  (21.11.18 18:27:59)
düğün klavyesi alacaksan 10 - 15 bin tl yazar.

bunların preset soundlarını da istanbuldan alabilirsin, parayla tabi, hangi alete göre istersen hazırlayıp satıyolar genelde korg pa serisi, pa4x serisi, yamaha tyroslar için, roland ritimli düğün klavyeleri için.

neyse vst istiyorsan, bu güne kadar istediğin gibi bir tane vst gördüm, aynen o dediğin elemanın sesleri vardı, ismini hatırlayamadım iki saattir onu arıyorum o da yetmez zaten düğün falan çalacaksan.

bu omar suleyman vari sesler hep korg aletlerde oluyor, pa ve pa4x serisinde preset yapıyolar.

sendeki değişim başımı döndürdü, geçen dijital piyano alcam diyordun bu gün düğün çalcam diyorsun. bu hızla yarın ne olur acaba merak etmedim değil.
  • killerbee  (21.11.18 18:37:08 ~ 18:38:59)
düğünlerde falan çalmalık değil ya soundu arıyorum. başka alette başka şarkıda kullanabilmek için. ciddi ciddi bir düğün sanatçısı olmak değil. önemli olan benim için soundu yakalamak.

  • isvicre rakisi  (21.11.18 18:39:07)
arabik vstlerin alayı tırt.

www.youtube.com
  • killerbee  (21.11.18 18:42:05)
bir de göründüğü gibi değil bunlar optimizasyonu kötü 200mb lik sound bankı açıyosun kontakt içinde, eşek gibi sistem kaldırmıyor sürekli latency sürekli latency.

iyi firmaların yaptığı seslere bakıyorum 50gb lik sound bank yüklüyorum bu tırt olanlar kadar kastırmıyor. optimizasyon önemli.
  • killerbee  (21.11.18 18:44:37)