şunu alıp dark'taki saftirik eleman gibi gezeyim mi?

www.trendyol.com

normalde böyle renkli giyinmem pek, giydiğim tek sarı gs formasındaki sarıdır ki o da tam sarı değil aslında ehi ehi gülüşmeler...
bu montun tarzını da sevdim, sarısının hardal tonunu da. bence giyilir, sizce?

dark'taki saftirik elemanı bilemedim ama bu sarı hoşuma gitti benim.
sırıtmayan güzel bir sarı. cimbomumun sarısına benziyo :)

  • teritori  (20.11.18 08:39:27)
JONAS! Du Arschloch!

Alma ya, deli misin?
  • rahip janick  (20.11.18 08:39:39)
al gitsin. renkli giyinelim biraz hep siyah siyah nereye kadar

  • kablelvuku  (20.11.18 08:40:37)
Abi, siyahın karşıtı bok gibi sarı değildir bence ya. Alma!

  • rahip janick  (20.11.18 08:41:22)
hah! ulan neye benziyor neye benziyor diyordum: m.hanbranda.com aha buna benziyor.

  • rahip janick  (20.11.18 08:44:53)
Hacı, bunu şey gibi düşün, Lemmy'nin sakalı bıyığı malum. Sen ben bıraksak götüm gibi olur ama adamda güzel duruyor. Bu da öyle, dizide iyi duruyor, neden? Çünkü atmosfer karanlık, renkler soluk, bu yüzden göze güzel geliyor. Sende öyle olmayacak.

  • rahip janick  (20.11.18 08:45:51)
yav bunu giyen arkadaşlarım var benim çok yakışıyor @rahip hakkını kullandın sen iye defalarca alma diyon olm

  • kablelvuku  (20.11.18 08:46:36)
@kablelvuku, adam çıldırdı alırsan adam toplayıp dövdürürüm seni falan diyor özel mesajdan :(

  • Bruce  (20.11.18 08:47:28 ~ 08:48:01)
Ulan resmen zorla aldırmadım ama ha. Hahahaha Çok mutluyum. Made my day! Pimp my day! Yay!

  • rahip janick  (20.11.18 08:48:49)
Cok iyi bence, rengi de guzel

  • kuehles blondes  (20.11.18 09:04:43)
Jonas'a cok yakismisti. Bence al.

  • Traveller  (20.11.18 09:10:45)
o kadar kötü ki mankenin yüzünü gizlemişler adam insan içine çıkıyor diye.

  • hasmetizm 2046  (20.11.18 09:13:41)
Bu montu sana aldırmaya çalışan insan senin düşmanındır.

  • rahip janick  (20.11.18 09:14:45)
abi ben mi rahip mi karar ver!

asıl bu montu sana aldırmayan senin düşmanındır.
  • kablelvuku  (20.11.18 09:27:32)
Bu rengi aşiri seviyorum, evde bu renkte gömlek, tişort ne ararsan var. Bu montu da çok sevdim. Mis gibi renk yahu beğenmeyenler neye göre beğenmiyor anlamıyorum. Bence al

  • nundu  (20.11.18 09:29:02)
Arkadaşlar Bruce ile görüştüm şimdi. Kendisi bana çok teşekkür etti, eğer bu montu alsaydı şabalak gibi ortada dolaşacağını ve bunun hayatının hatası olabileceğini belirterek tekrar teşekkür etti. Yani, artık buraya yazmanızın bir anlamı yok. Adam kararını verdi! Şimdi Bruce'u Cevahir'e götürüp güzel, siyah bir mont alacağız (ben ve Ülkü Ocakları Şişli Şubesi'nden birkaç arkadaş). Hadi selametle. Yazmayın artık buraya. Kıps.

  • rahip janick  (20.11.18 09:51:12 ~ 09:53:34)
Benim aklima daha cok been sadettin teksoyu getirdi, yasliliktan herhalde asdf alma bence

  • red g  (20.11.18 10:32:11)
bence çok güzel mont, rengine de bayıldım. tabi ki giyilir.
sadece şunu söylemek istiyorum, siyahtan bıkmış değişiklik arayan türk insanı için bir nevi insanlık görevidir, yerine getireyim. renkli montlar altına giyilecek pantolon rengi, atkı, ayakkabı filan bayağı önemli bence. çok güzel görünecekken çıfıtçı çarşısını ayağımıza getiriyorsunuz, anaokulu staylingli koca koca adamlarla metrobüste yan yana geliyoruz, gülüyoruz. onu yapmayın.

  • evde liyakat kalmamis  (20.11.18 10:46:33)
Yagmurluk olsa al derdim..nedense sadece yagmurlukta guzel duruyor sari

  • astrid  (20.11.18 12:08:29)