Çekirdek kahveyi nereden alayım?

Hem uygun fiyatlı hem lezzetli olsun. Kendi öğütücüm var. Çok tüketiyoruz. Kg 120 tl den uygun olsun mümkünse.

Teşekkürler.

Rossmann'da uygun fiyata enfes çekirdek kahve var tavsiye ederim. Ben de yeni keşfettim.

  • jamalbsf  (19.11.18 22:46:00)
o fiyata gerçekten lezzetli ve kaliteli bulmak pek kolay değil. moc'unkilerin bile kalitelileri 150 civarı. şuradan tek tek bakabilirsin.
moc.com.tr

  • Bruce  (19.11.18 22:56:07 ~ 22:56:20)
eminönünde toptancı çekirdek kahveciler var. 70-80-100 diye gidiyordu son gittiğimde. decaf çekirdek bile satıyorlardı.

  • ozdek  (19.11.18 22:56:48)
rossmann'daki güzel. metro markette satılan ve kendi markası olan Rioba espresso var (italyan bayrağı olan). yine metro marketten mövenpick cafe crema alabilirsiniz (benim favorim) veya bunun espresso olani var onu da alabilirsiniz. fiyatlar geçen ay 80 tl bandındayda.

not: kahve için basınçlı makine kullanılıyorum. belki diğer yöntemler için tadlar aynı sonucu vermeyebilir.
  • helenart  (19.11.18 23:09:41)
metroda 60 70 liraya bulursun. fena da değil içiliyor işte.

  • argent dawn  (19.11.18 23:11:29)
İkea da da var. Organik falan. Metro ya da rossman da onun kalitesinde mi acaba?

Basınçlı, basınçsız her türlü makine mevcut bende de.

Bir sürüm kahve istiyorum ben devamlı olsun, uygun olsun. Bir de keyif kahveleri var.
  • bir ileti paylastim  (19.11.18 23:21:15)
ikea'da şuan satılan kahveler yeni bir sağlayıcıdan geliyor onu denemedim. ancak bir önceki sağlayıcıdan gelen kahveleri güzeldi. metro'da satılanlar bir önceki grupta ikea'da satılanlardan iyi bence. organik kısmı konusunda fikrim yok.

  • helenart  (19.11.18 23:27:02)
kadıköy brezilya kahvecisi

  • barankovan  (20.11.18 08:47:57)
sanal baharat

  • inheritance  (20.11.18 08:49:42)
arkadaşım enpara kampanyasıyla kafeingo dan almıştı. fena değil diyordu

  • nodrama  (20.11.18 11:22:07)
Abonelikle probador colectiva, her hafta 250 gr taze kavrulmuş yolluyorlar 4x250 170 lira (kargo dahil) gibi bir fiyatı var.
www.probadorcolectiva.com buyrun burdan bakın.

  • milletin efendisi olmaya gelen adam  (20.11.18 12:31:24)