Üstüme buzdolabı atın!

Merhabalar,

Evlilik öncesi beyaz eşya ihtiyacımız bir tek buzdolabı kaldı.

Maksimum 4000 liraya sebzelere iyi davranan, uzun süre sorunsuz kullanacağımız bir buzdolabı önerir misiniz?

Bir de mini anket hazırladım:
www.strawpoll.me

Teşekkürler ^^

bosch ile siemens de çok pis indirim olck diyollağ

23 kasım yani kara cuma da.
  • killerbee  (19.11.18 13:15:55)
sakın VESTEL alma sakın.. yıllardır traktör gibi çalışıyor ömrünü tamamlasın diye bekliyoruz resmen..

  • strobist  (19.11.18 13:18:56)
Black Friday'ı bekle ve buzdolabı cidden şans. Annem 3 katı para verip Siemens aldı, performansı benim Hotpoint Ariston'dan beter.

  • lcha  (19.11.18 13:18:59)
www.arcelik.com.tr
maksimum 4000 demişsiniz, belki indirimlerle falan o fiyata düşüyorsa aşırı öneriyorum. resmen buzdolabında bir aydan uzun süre bozulmayan sebze gördük. yemek koyuyoruz haftalarca bozulmuyor. enerji tasarrufu da şahane.

  • evde liyakat kalmamis  (19.11.18 13:30:58)
bizde de 5 yıldır arçelik var, bi sıkıntısını görmedik.

  • ninotevtidze  (19.11.18 13:34:44)
kesinlikle arçelik önermiyorum. bir sene önce aldığımız dolap 2 kere bozuldu. bsh grubu veya samsung düşünebilirsin.

  • orusburus  (19.11.18 13:40:41)
hocam biraz incelersen bosch, siemens, profilo aynı fabrikadan çıkıyor. Hatta bosch ve siemensde bazı dolapların kodları bile bir kaç harf değişikliği dışında aynı. Bütçene göre model ya da modeller belirleyip siemens ya da bosch dan indirim takip edebilirsin.
Profilo da da aynı durum söz konusu profilonun fiyatları bir tık daha düşük.

  • kraldan cok kralci  (19.11.18 13:40:42)
valla ben beyaz eşyamı samsung veya lg'den dizerdim. samsung'un dolapları güzel geliyor bana.

  • efreet sultan  (19.11.18 13:50:50)
10 senedir siemens kullanıyorum. bir kere beyni mi ne bozulmuş servis gelip düzeltti onun dışında sorunsuz kullanıyorum.

  • sir gawain  (19.11.18 14:00:50)
Bir dolap sebzeyi diğerinden daha uzun süre taze tutabilir mi

  • baal  (19.11.18 14:18:21)
@baal
hotpoint'in kendi patentli teknolojisi var, öyle bir imkan sağlıyor.

biz siemens aldık, çok sessiz ve memnunuz. öncesinde vestel kullanıyorduk. resmen traktörmüş. elektrik de çok fazla harcıyormuş.
  • MtKrt  (19.11.18 15:30:29)
3 ayrı eve 3 tane farklı modelde samsung aldık hepsi çatır çatır çalışmakta samsung iyi kıvırdı bu beyaz eşya işini.

  • jamswety  (19.11.18 16:11:10)
Kesinlikle Samsung alma, daha önce de söylemişler evet buzdolabı şans işi, eğer bizim gibi şanssız olup bozulan buzdolabına denk gelirseniz müşteri hizmetleri ve servis berbat Samsung'ta, ben bir daha bu riski almam kesinlikle, çözüm üretemedikleri gibi insanı deli ediyorlar, ufak bir araştırma ile benzer fikirde olan pek çok kişi olduğunu görebilirsin.

  •   (19.11.18 21:43:24)