bugün ankara'da ne yapılabilir?

kız arkadaşımla bugün bi şeyler yapmak, bi yerlere gitmek istiyoruz ankara'da.. Anıtkabir ve müzeler hariç fikirleriniz varsa alabilirim..

konurdaki 3. sınıf öğrenci kafelerinde yiyişilebilir

  • Delay Fuze  (18.11.18 12:01:19)
mesa korunun içindeki pizza house a gidebilirsiniz yağmurlu günlerde güzel oluyor.

  • ao12  (18.11.18 12:03:41)
bahçeliye gidin karnınızı doyurun sonra güzel bi mekanda şarap için .. ben çıkamıyorum siz tadını çıkarın bari. para sorun değilse tunalıdaki mekanlarda takılın.

  • lata  (18.11.18 12:03:49)
Atakuleyi tavsiye ediyorum

  • her gece aç  (18.11.18 12:11:59)
Pavyona gidin. Ankara'da yapacak pek bir şey yok. Meclis önü protesto vardır, canınız sıkıldıysa gidin izleyin. Çok canınız sıkıldıysa katılın. 2 tekme 1 doz gaz yer gelirsiniz.

  • bos gezenin bos ustasi  (18.11.18 12:19:30)
Hound cafe, turan güneş bulvarı

  • mirty  (18.11.18 13:12:47)
gaga manjero'ya gidip yayılıp, akşam da sahne programına bakardım ben olsam. bi gün olucam.

  • neynep  (18.11.18 13:23:55)
Bahçelide varunada bir sürahi Sangria içebilirsiniz. Tunalı'da Leman Kültür'de Çilekli Bira Mojito deneyebilirsiniz. Hemen sağında sarmaşıkların arasında adını hatırlayamadığım bir kafe var orada jazz eşliğinde bar deskte oturup bourbon birer viski içebilirsiniz. Hemen tunusa geçip London Pub'da bira içip eski amerikan filmlerinde hissedebilirsiniz. Yukarı doğru çıkalım derseniz Arjantine geçip Gaga'da kaliteli müzik ve yemek yiyebilirsiniz. Bizim canımız tatlı çekiyor diyorsanız Louise'de bir çikolata küresi kırabilirsiniz. Canlı müzik istiyoruz dersen biraz daha yukarı çıkıp Uğur Mumcu'da Samm’s bistro'ya gidip jazz dinleyebilirsiniz(Önceden arayıp bir sorun). Eğer Bohemian Raphsody veya Fantastic Beast 2 izlemediyseniz bilet iade garantili gidebilirsiniz :D

  • bir peynir kutusu kibrit  (18.11.18 13:42:11 ~ 16:27:42)
eger bilet bulabilirseniz bir tiyatro oyununa, operaya gidebilirsiniz.

  • mavicorap  (18.11.18 17:16:26)