Hayvanseverlerdeki beddua etme takıntısı

aslında hayvansevmeyen azdır ama adları hayvansever olmuş artık. hemen şimdi on örnek verebilirim sözlükten.

hep de çocuklara yönelik. çocuğun gözlerinin önünde erisin, acılar içinde ölmeyi dile, kokulu vajinandan çıkarttığın çocukkların parçalansın... gibi.

hayvanseven (aslında kedi ve köpek) insan nasıl böyle kötülük barındırabiliyor içinde?

dostum zenci mahallesinde mi oturuyorsun onlar nasıl beddua öyle?

  • killerbee  (16.11.18 21:37:03)
Hayvan sever yerine insansevmez demek lazım. Ben de rastladım. Bir sokak hayvanına bağırarak yanından uzaklaşan birine inanılmaz beddualar eden bir hayvan sever görmüştüm. Sürekli besleme yapan biri. İnsan duyarlı bir insan olduğunu düşünür. Öylece bakakalmistim :)

  • aslagülümseyenbirkediyegüvenme  (16.11.18 21:43:53)
hayvanlara asiri bagli tiplerin alayi insanlardan bir sebeple uzaklasmis, gavurlarin "misfit" dedikleri tarzda elemanlar. bizzat akrabalarimdan bir tanesi ozellikle anasi/babasi oldukten sonra kendini tamamen insanlardan soyutladi, 8-10 tane kediyle beraber yasiyor. hic evlenmedi, coluk cocuk yok, pek kimseyle gorusmez.

insansevmez demek daha dogru hakikaten. bu arada beddualar efsaneymis lol.
  • cooperr  (16.11.18 23:07:33)
Üç beş tane görüp tüm hayvanseverleri itham etmek ne kadar doğru? Her güruhun içinde olduğu gibi varlar işte, tek tek tüm grupları sorguluyor musunuz böyle?

  • mutlusismankedi2015  (17.11.18 00:36:17)
Onlar kedi-köpekseverler, bu konuda katılıyorum. Tutarsız hassasiyetleri yüzünden işte hep bunlar. Yaşasın türlerin kardeşliği deyip Pollyannacı bir şekilde bitireyim.

  • buf-e kür  (17.11.18 13:39:58)