Kafayı Yemelik Araba Sorusu

Selamlar,

Eşimin kullandığı arabayı artık ihtiyacımız yok diye satışa koydum. Kazası yok, boyası yok, değişeni yok diye övdüm övdüm durdum arabayı. İlanın yayınlanmasının üzerinden 6 gün geçti, bu sabah şerefsizin biri sanırım park etmeye çalışırken veya çıkarken arabanın sol tarafını bu hale getirmiş (bkz: resim).

Ne yapmam gerek? Trafik sigortası var, kaskosu yok arabanın. Bir de arabayı tamire götürdüğümde burası boyanacak mı, değişecek mi? Yani arabanın orijinalliği gitti değil mi?

geçmiş olsun. çok önemli bir şey değil. tampon hasarlı birazda çamurlukta var. sanki boya yapmadan sorun çözülür gibi. araba değerinden çok bir şey kaybettirmez.

  • ihb  (15.11.18 22:39:10)
o araba artık satılmaz. hiç bir işe yaramaz. 1 lira bile etmez. hayrına bi fakire verin. ya da bana verin ben uygun bi fakire veririm.

manyak mısınız arkadaşım siz ya? gelip buraya kafayı yemelik diye duyuru açacağına gir nereye satışa koyduysan açıkla durumu. Gören de arabaya meteor düştü ortadan ikiye ayrıldı sanacak tabanı çizilmiş.

lan kıskanıyorum yeminle millette ne dertler var ya.
  • jason bourne seksapeli  (15.11.18 22:40:54)
Orijinallik gitmiş. Çöp.

Gerçek yorum: Bir şey olmaz.
  • Lim5  (15.11.18 22:43:30)
Benim araba 2001 model ve kazasızdı. Sene başı kardeşim kaza yaptı. Sıçtı ağzına. Ondan sonra ben de saldım. Yom orjinal yok bilmem ne.

Araba yürüründe sıkıntı var mı ona bakıyorum artık ben.

Momento+1 salim gitsin efendim. Salın.
  • kablelvuku  (15.11.18 22:44:50)
Ben olsam o fotografida ilana koyup, kazanin dun oldugunu yazardim. Alan kisi yaptirsin diye yaptirmadigimi da yazardim. Kaportacidan ne kadar tutar diye fiyat alip ilandan da o fiyata yakin dusururdum.

  • 1917  (15.11.18 22:45:52)
beyler vurmayın öldüm.

  • aradaki uzaklik  (15.11.18 22:46:35)
ben olsam o fotoyu da koyar dokunmadan satarım. dokunsan millet daha kıllanacak

  • oscar  (16.11.18 01:58:11)
kazanın fotoğrafını ilana koymak +1
önemli bir şey değil, boyasız halledilebilir gibi

  • mutlu yillar sana  (16.11.18 08:21:02)
(bkz: citir hasar) :D

  • brkylmz  (16.11.18 09:59:50)
tamponun bir kısmı ve çamurluk boyanacak çok masrafı yok. cebinden yaptır hasarsızlığı bozulmaz. sol çamurlukta boya var dersin 500 tl düşersin. boyanmadan halledilir diyenler nasıl halledilecek orası? çamurluk içe göçmüş düzeltilmesi lazım.

  • mikahakkinen  (16.11.18 10:04:28 ~ 10:05:17)
satılırken bakılan en gereksiz parçalara ufak hasar gelmiş. tampon ve çamurluk boyasına o kadar dikkat edilmez yani kafayı yemelik bir durum yok. ilana fotoğrafı ekleyin çoğu ölücü fiyat kıracaktır ama siz onların lafına takılmayın.

  • undertaker  (16.11.18 10:08:32)
Seni arayanlar kaza yapmış diye fiyat kırmak isteyeceklerdir. Ama motoru ve yürüyen aksamı sağlamsa işine yarayacak birileri elbet alacaktır. Çünkü Galerici gibi düşük fiyata kapatmak istemeyip sorunsuz olarak araca binmek isteyen bir çok insan var ülkede. Benim de bir ay önce aldığım 1980 model aracım var.Motoru taş gibi maşallah. Benim için önemli olan oydu. Gerisini kendim hallediyorum bir şekilde.

  • ceyhan prensi adana  (16.11.18 11:36:41)