[]

Yenidoğan bebeğe refakat

Bebiş bugün doğdu. Şu saat itibarıyla annesi babası ve bebiş uykuya çekildi. Refakatçi olarak uyumadan başlarını beklemem gerekir mi? Yoksa ben de uyusam olur mu? Sonraki emme saati için alarmlar kuruldu.
 
Neden uyumayasın ki? Hayırlı olsun bu aradax güzel günlerle büyüsün :)


  • fermiparadoksu  (11.11.18 01:39:38) 
Az dinlen refakatçının dinç olanı makbul.
Hayırlı olsun :)

  • bokmuhendisi  (11.11.18 03:28:19) 
siz uyurken bebek aglayabilir. sikintisi olabilir. allah korusun, nefes alma sikintisi olabilir.
ucunuzden birinin ayik kalmasi daha makbul zannimca.
digerleri dinlenir, zaten bebis meme isteyince baba yahut siz besleyemezsiniz (biberonla beslenmiyorsa) bu durumda annenin uykusu daha az ve hafif olacak zaten.

alla hayirli gunlerini gormek nasip etsin.
  • viva paulista  (11.11.18 08:29:18) 
Biz 1 ay uyumamıştık hep birisi beklemişti.


  • sta  (11.11.18 09:24:22) 
Uyu uyu. Bişey olmaz.


  • babilbaligi  (11.11.18 13:00:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.