yüz göz olunan sevgiliden ayrılamama sendromu

7 8 aydır biriyle birlikteyim. aslında uzun süreli bi ilişki sonrası tam unuttum kafam rahat bekarlık sultanlık modunda iken arkadaşlar vasıtası ile tanıştırıldık. ilk aylar allah için hiç sevgili gibi hissetmedim kendimi tamam geziyoruz oturuyor film sevişme zart zurt var ama tam o oldu denilen sevgi yoktu. başlarda aşırı kıskanclıkları rahatsız ederdi ama yine de uyumlu alttan alan biriydi. ben de ise tık yok hiç kıskanma sahiplenme gibi. zamanla sevdim alıştım dedigim anda bunda aşırı tripler tepkiler bir söz söylesem haftalarca o söz üzerinden kavgalar dırdır eskiden markete bile giderken ben de gidecegim hastalıgı derecesinde kıskanan kadın gitti benim ilişkinin basındaki halimde bir kadın geldi. o öyle yaptıkca kacan kovalanir moduna girdim saniyorum. bazen tribi inadı öyle bi abartıyor ki charles bukowski gibi silahlanıp yer altına gizlenmek istiyorum. o dönemlerde tamam bitti etti siktir gitler deyip çok yüz göz olduk. 3 5 gün zor bela dayaniyorum sonra icimde bir meriç beliriyor yeniden arıyorum barış ayrıl barış ayrıl liseli ergenlere döndük. şimdi bunu sezen hanim kızımız varligimda kiymetimi bilmeyeni yoklugumla terbiye ederim modunda. başlarda evlilik moduna girmek istedi yaşım geçiyor artık anne olmak istiyorum vb. ben kaçtım bi yüzük tak dedi ne yüzügü daha ilk aylardan dedim. sonra ben tamam madem alıştık sevdik takalım yüzük aileler tanıssın deyince o yok şu zamana kadar bekleriz yok bu zamana kadar bi yüzük almadın daha alma gerek yok yok gelmesinler suan hazır degilimler bas gösterdi. tamamen bitirmek istiyorum olmuyor e düzelsin istiyorum o da olmuyor hep alttan alan taraf oldum gururuma dokunuyor. bu durum iyice sinir stres yaptı bende. yalnız birşey fark ettim testeron hormonu ile alakalı bendeki durum boşaldıktan sonra herhangi bir olay kalmıyor amaan ne yaparsa yapsın gitsin ayrılsın etsin ama maksimum 2 gün sonra yine dönüp dolaşıp arıyorum. yemeklerime şap atsam şu durumdan kurtulabilir miyim? ya da ilişkiyi eski düzenine sokmak için ne yapmak gerekir?
e: 32
k: 26

Abi hep söylerim, erkek cinsinin önemli kararlar almadan önce mastürbasyon yapması gerekiyor. Kıza gelince, dengesiz. 7 aydan evlilik diye tutturması uzaklaşma gerekçesiyken bir de naz yapıyor falan. Alışkanlık olunca ayrılması falan zor oluyor ama anlattığın ilişkinin hayır getirecek bir yanı yok. Ayrıl, 3-4 hafta üzül, sonra hayatına devam et.

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (10.11.18 23:06:25)
Yeni birini bul

  • fasulyek  (10.11.18 23:10:47)
aynı işyerinde çalışıyoruz. göz görmese gönül katlanacak da biriyle cinsiyet fark etmeksizin havadan sudan bile konuştuğunu görsem beynim sinirden kıskançlıktan uyuşuyor o an ayrı iken. birlikte iken bişey yok. benim de dengem bozuldu. kurtulmak istiyorum olmuyor. sigarayı da yıllardır bu sebeple bırakamadım. bıraktım artık dediğim an canım sigara istiyor yeniden yakıyorum söndürmüş bile olsam bırakamadım. ama bunu geç de olsa çözdüm kesinlikle hormonlar etkiliyor. başka kadınlarla görüşmeyi de denedim yok olmuyor hiç konuşasım bile gelmiyor he he taam taam deyip kestirip atıyorum diğerlerine. baya kaptırdım gibi. bi 5 gün aramadım yeminle her gün mastürbasyon yaptım sonra o da kesmez olunca yine kısır döngü. doktora gitsem ilaç filan mı alsam dediğinzi gibi düzelmesi pek mümkün görünmyüyor benim de ayarları bozdu.

  • apathetic  (10.11.18 23:22:39)
Abi, yeterince yuz goz olmamissin demek ki.

Kendine bi kac ay daha ver.

Illaki bu iliskininde boku cikip, seninde rest cekecegin donem gelir.

Allah kurtarsin.
  • bir3iki7  (11.11.18 00:09:21)
Yeni birini bul +1 Bir de kurtulmak istenilen duyguları piç etmek de baya işe yarıyor.

  • bir peynir kutusu kibrit  (11.11.18 11:41:41)