bana uyanma lambası seçelim mi?

selamlar,

sabahları güneş olmayınca uyanamıyorum. güneş gibi ışık veren led şeylerden bir tane almak istiyorum. şunların arasından hangisini seçeyim? ya da yakın fiyatla başka öneriniz olur mu?
www.aliexpress.com

teşekkürler.

geçen sene şöyle bir saat almıştım hala kullanıyorum ama fiyatı bu sene artmış. geçen sene 22 dolardı. tr.aliexpress.com

Gönderdiğin örneklerde gönderim ücreti alıyorlar fiyata onu da dahil ederek düşün derim.
  • re noreno  (09.11.18 10:49:42)

  • kablelvuku  (09.11.18 11:16:53)
tr.gearbest.com

indirimde şu an fiyatları uçmuş.

şayomi yeelight ampüllerin, cep tel uygulamasında (mi) hazır profiller var, oradaki sabah güneşi modu çok güzel. sıcacık tatlı bi ışığı var. programda ayarları var istenilen gün ve saatlerde açılması için. eminim sunrise olarak da ayarlanıyordur. biraz baktım karışık geldi. bi kere ayarlayıp ampüle gönderiyorsun sonra uğraşmıyorsun. tüm odayı aydınlatacağı için daha etkili olacaktır bence. yutuptan falan bakıp kendime de yapsam güzel olur aslında. manuel yapıyorum arada güzel oluyor.

tr.aliexpress.com

bu sendekinin bol yorumlusu. ışığı beğenilmiş. kendi sesleri kötü radyosu iyi diyorlar sanırım. baktım farklı satıcılarda ucuza var. güvenilir bi satıcıdan ucuz olanını seç geç.

edit: android ifttt appda yeelight araması yapınca wake up gently by using yeelight sunrise diye otomatik ayar (senaryo) yapmışlar. basitmiş ifttt üzerinden yapması, şimdi yaptım. 15 dakikada yavaşça artarak sarıya dönecekmiş ışık.
  • hasmetizm 2046  (09.11.18 11:25:07 ~ 14:34:39)
kendi mi uygulamasindan da yapılıyormuş onu da denedim. sorunsuz çalışıyor.

  • hasmetizm 2046  (10.11.18 08:43:18)