Kadınlar neden böyle?

twitterda bir arkadaşımın kendisine gelen instagram dm mesajını ifşa etmesi ile bu soru aklıma geldi.

bir insan neden hiç tanımadağı birisinden gelen takip isteğini kabul ederde, ondan mesaj gelince bunu ifşa eder? sosyal medyadan tanışmak sana göre değil ise neden takip isteğini kabul ediyorsun ki? ya da sana göre ama gelen arkadaşı beğenmedin red et. çok kolay değil mi?

canı öyle istediği için geçerli bir mazaret ama ben altında yatan nedenleri merak ediyorum. Bence bu ego tatmin etmek değil. bambaşka bir şey olmalı.

  • güneyli çocuk  (07.11.18 22:15:21)
Bakınız, ego
Bu cinsiyetten bağımsız birşey sadece kadınlarda istemem yan cebime koy olayı daha fazla. Psikolojik alt metni karışık bunun ama çok kabataslak bence bu.

  • tuborg yesili  (07.11.18 22:22:13 ~ 22:32:55)
Ben de anlamiyorum, ozel mesaj ifsasi suc olmasina ragmen yapiyorlar. Bir de cogu kadin maalesef empati yoksunu, aynisini adam yapsa kendinin sosyal hayati tepetaklak olur ama bunu dusunmuyor.

  • acemi  (07.11.18 22:25:10)
kadinlar işte hacı. biz de nefes alan her seyi pompalamak istiyoruz erkekler olarak. yap-bozun biribirini tamamlayan parçalarıyız. yap-boz bitince ortaya dick butt resmi cikiyor ayri mesele. bok gibi kültürümüz, insanimiz var işte, instagram filtresi kurtaramiyor kimseyi

  • hasmetizm 2046  (07.11.18 22:43:07)
Dünki açtığım duyuruda da belirttiğim gibi, yeni jenerasyonda kadınlar artık yozaştı.

  • adwokat  (07.11.18 22:59:28)
cinsiyetlerden bağımsız olarak bu çağla beraber ikili ilişkiler inanılmaz derecede yozlaştı. Türkiye, sosyokültürel olarak bu durumu daha geriden takip ediyor olsa da,bundan etkilenmemesi mümkün değil. Bu kerteden sonra pek yapacak bir şey yok, bahtınıza iyi birisi çıkar umarım.

  • biravekahve  (07.11.18 23:10:17 ~ 08.11.18 18:38:45)
ben asil bir prensesim.
seni sarayımdan içeri almam, sana beni isteme ve bana yazma hakkı vermez aşağılık köle!!!11!1!1!1!

sen sadece bana palmiye yapragi sallayabilir, getir götür işlerini yapabilir, temizlikle uğraşabilir ve nöbet tutabilirsin.

bir daha sakın yatak odama girmeye çalışma!

arkadaşlarım siz de görün. sarayıma aldığım zavallı pislik kölem bana nasıl da yazılıyor :D
  • tabudeviren  (08.11.18 09:17:30 ~ 10:44:05)
Bunlara aslında haberleşmenin gizliliğini ihlalden dava açacaksın. Babasından aldığı parayla avukat tutunca anlar hatasını. Gerçi bu mallar onu da anlamaz ama

  • Delay Fuze  (08.11.18 21:34:12)