Kizlari sevgilisinden ayirmak etik mi erkeklige yakisir mi

Simdi efendim ortalama guzellikte turk kizlarinin hepsinin sevgilisi var.
Olmayan var diyorsunuz da kesin var, yok diyenin de var ama kiz kabullenmiyor karsi tarafa gecip erkege sorsak 2 seneye evlenecekler.

Bu durumda bizim bosta kiz bulmamiz imkansiz, ha ama kizi tutup biraz silkelesen, yuzune gulsen, biraz fingirdessen ayrilip geliyorlar hemen.
Bunu mu yapmaliyiz yani?

Yapiyorum ama bir yandan da empati yapiyorum elemana uzuluyorum. Cunku birileri de bana yapti/yapacak.

Men dakka dukka

  • Ufuk  (06.11.18 23:29:51)
Acıma saldır, sen efendi olsan da sana acımayacaklar çünkü. Öyle boş değil, lisans mezunu evli barklı iki çocuk babası olarak yazıyorum.
Gençken yapacan aga...

  • deadwampir  (06.11.18 23:34:35)
Abi sana her sey serbest istediğini yapabilirsin.

  • eazy  (06.11.18 23:41:05)
@ vampir
adam genç değil yalnız.
yapma "abi", iki güldün diye ayrılıp gelen (at mı bu) hatundan sana ne hayır gelcek Allasen?
  • niye ama  (06.11.18 23:49:55)
Kafana göre takıl. Gerçekten seven zaten mesafe koyup seninle fingirdeşmez. Yolluları ayıklarsın.

  • Delay Fuze  (06.11.18 23:54:29)
(bkz: kaleci var diye gol mü atmayacağız )

Taktik maktik yok...
  • bir3iki7  (07.11.18 00:02:10)
üzülen yine sen olursun. gidersin gözüne kestirdiğin hatunlar hep sevgilisine sadık tipler çıkar canın sıkılır ulan ben niye bulamıyorum böyle bi tane diye.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (07.11.18 00:24:07)
sana yakışanı yap

  • esref  (07.11.18 02:21:27)
bunu yapan belasını da bulur

  • dafuq  (07.11.18 04:08:04)
senden zengin ve yakışıklı birinin de senin sevgilini tavlayacağını kabül ediyosan neden olmasın.

  • lata  (07.11.18 06:47:22)
Sen yine coştun sanki bu ara :).

Cinsiyetten bağımsız, iki yanlış bir doğru etmez acemi. İnsan kendi zeminini, etik anlayışını kendi değerlerine göre oluşturmalı.
  • Phoebe  (07.11.18 06:49:47)
Mobilden editleyemedim. Bak erkek/erkeklik demedim, insan dedim, dikkatini çekerim.

  • Phoebe  (07.11.18 06:51:31)
Erkeklik demem yanlis olmus, hic de cinsiyetci degilimdir aslinda :)

  • acemi  (07.11.18 07:47:00)
aynen abi ''sen yüzüne güldün diye fingirdeyip sevgilisinden ayrılan kız'' en tutulan sevgili modelidir. yakışır sana.

  • elorelia  (07.11.18 08:36:28)
O bize yakisir mi bu bizi bozar mi dersen cok beklersim haci abi.
Iki muhabbete ayrilip geliyorsa (at gibi) zaten sevmiyordur, senlik bir durum yok.

Kizlar bosta kalamaz knk o yuzden kor topal ne bulduysa idare ediyor bazen. Adamla takiliyor ama sevgilisi falan degil adam, ortada kalmamak icin vakit geciriyor kiz. Boyle bir anda karsisina acemi abimiz cikinca "off mis gibi erkek" diyip kucagina atlayabiloyor kiz. Gayet normal bu da.
Ortamin ortlamasi kadar etik ol knk. Mutlak erdem seviyesine ulasmaya zorlama yazik olur.
  • stavro  (07.11.18 08:49:47)
bencede ilgin alakan varsa saldir. sevgiliyi birak evli olan insanlara bile yapiyolar tabii ki tasvip etmiyorum ama kendisini gozeten ilk once kadindir erkeginden once.

burda son karar kadinda
  • vhs kaseti  (07.11.18 11:00:08)
evliyi bile boşanmaya ikna edebilirsin. etik bence.

  • nickini degistiren yazar  (07.11.18 11:05:04)
Aga herkes her şeyin farkında. Etik dediğin şeyin, senin benim önüme gelene kadar çoktan anası bellenmiş oluyor.

  • datnet  (07.11.18 11:25:29)