Yaz için yurtdışı tatili

önümüzdeki yaz temmuz veya ağustos ayında nereye gitsek diye düşünüyoruz. deniz olursa hoş olur ama şart değil, tüm gün sahilde yatmayı sevmiyoruz. şöyle gezerken sıcağı aşırı yakmayacak, farklı bir kültür ve belki doğasını deneyimleyebileceğimiz neresi olabilir? izlanda müthiş olurdu mesela ama çok pahalı.. ispanya, almanya, isviçre, avusturya ve küba dışında öneriler bekliyorum.

rusya tabisi

  • prasinos  (05.11.18 22:11:13)
iskocya
irlanda
isvec/norvec
  • parcxerox  (05.11.18 23:57:22)
yazın avrupa çok kalabalık oluyor. deniz olsun dersen hırvatistan italya yunanistan.

  • mikahakkinen  (06.11.18 08:44:42)
Bulgaristan sunny beach. Denizi çok aman aman değil ama geri kalan herşey iyi. Ayrıca çok ucuz

  • insomnia  (06.11.18 09:08:58)
butceyi dusuk tutmak istiyorsaniz asya'ya yonelmenizi oneririm.
ucuz ucak bileti yakalayabilirseniz asagidaki bolgeleri deneyebilirsiniz:
- sri lanka (epeyce ucuza deniz, dag, gol, cay tarlalari, maymunlar & filler, taze tropik yemisler & kacak caylar)
- filipinler (cennet gibi adalari var, ucuz - pahali - tehlikeli bolgeler varmis)
- nepal (yemyesil daglar goller guzelmis, ama hijyen takintisi olan aramasin :P )
- vietnam (turizmi gelisiyormus, ama bakir uygun yerler cogunlukmus)
- kambocya (gelisme asamasindaymis, turistler icin deyil gezginler icin uygun)
  • viva paulista  (06.11.18 09:44:55)
Sicilya ve Malta yaptık geçen yaz, plajlar kalabalıktı ama güzeldi. Sicilya Avrupa ortalamasına göre ucuzdu, Malta bir tık daha pahalıydı.

  • peggy  (06.11.18 09:59:36)