hollanda'ya para transferi

hollanda'dan bir ürün almam için 83.90€ ödemem gerek. sitesinde 3 çeşit ödeme yöntemi var : iDeal, Paypal, Transfer. kredi kartımla öderim diyio iDeal seçtim ama hollanda hesabı olmalı diyor.

rabobank hesapları varmış ve Code IBAN - Code BIC olarak numaralarını yazmışlar. bu hesaplara en kolay ve ucuz şekilde nasıl para gönderebilirim ? daha önce denediğiniz yöntemler neler? google'dan bakıp transferwise, paysend gibi siteler gördüm ama güvenilir mi?

transferwise ile tr den para yollayamazsın

  • high hopes of the sozluk  (02.11.18 22:08:59)
bankadan SEPA transferi yapabilirsin. ucreti bankadan bankaya degisir. en uygunu transferwise. ben duzenli olarak transferwise ile yapiyorum tr-avrupa para transferlerini. ayni gun icinde hatta 1-2 saat icinde islem gerceklesiyor ve ucret minimum duzeyde kalmis oluyor. ingiltere merkezli guvenilir ve saglam bir site kendisi. ref linkini kullanirsan ilk 200GBP'ye kadar olan islemlerden de hic fee almazlar.

transferwise.com
  • crucio  (03.11.18 03:33:14)
benim türk hesabıma para gönderirsen senin için alabilirim.
bu arada iDeal debit hesabıdır, kredi kartı değil.
transferwise ı uzun zamandır kullanıyorum. çok hızlı ve ucuz. referans linkim şu transferwise.com
  • sttc  (03.11.18 15:41:21 ~ 15:43:44)