kız arkadaşım gülücük gönderip her yerden engelledi

yeni başladık sayılır ilişkiye. muhabbet ediyorduk. instgramda ekli kişileri vs soruyorduk birbirimize.

bi kız ekli bende üniden arkadaşım. çok da güzel bir kız. epey de havalı.

neyse, benimki bu kim diye sordu. ben de anlattım. sonra "hımm resimlerini de beğenmekten geri kalmamışsın, güzel kızmış çok mu beğendin resimlerini" dedi gülücük de koyarak. ben de şey dedim "evet güzel kız ama o bana bakmaz zaten" dedim gülerek. yani takılıyou birbirimize diye öyle dedim. sadece gülücük gönderdi şundan :) ve heryerden sildi.

şimdi her yerden engellemiş silmiş beni. kötü bişey mi dedim anlamadım? nasıl savunabilirim kendimi?

oha. biraz amatör müsün? güzel kız ama bana bakmaz= sen pek güzel değilsin, bana bakıyosun. mesrla kız dese ki o çocuk yakışıklı bana bakmaz dese ne anlarsın?

  • lata  (28.10.18 22:05:22)
"o bana bakmaz zaten"

güzel kızların bakmadığı arta kalanlarla idare eden kız konumuna düşürmüşsün kız arkadaşını.

o da bunu kabul etmemiş. kendini gömerek aslında seni seveni de gömmüş oldun.
  • güneyli çocuk  (28.10.18 22:07:57)
Demek ki sana baksa sen dünden razısın.

  • İnatçılığın yeryüzündeki temsilcisi  (28.10.18 22:08:06)
valla kaşınmışsın sanki. denir mi öyle şey?

  • rotten head  (28.10.18 22:09:56)
Gördüğüm en mantıklı engelleme sebebi :D

  • pastörizesüt  (28.10.18 22:10:19)
Şu harekete direkt engel koyup gittiğine göre kendini kurtarmış sayılırsın, ne savunması? ulaşmaya çalışma sakın.

Duymak istediklerini duymaya alışmış, gerçeklikten ve hayatın akışından uzak böyle pirenseslere yavşak tipler lazım.
  • Bruce  (28.10.18 22:10:35)
Her dusundugunu yaziya dokme tekmeyi yersin boyle.

  • acemi  (28.10.18 22:24:39)
delikanlı kızmış helal olsun

  • prasinos  (28.10.18 22:28:39)
saol kardeş almiim

  • prasinos  (28.10.18 22:37:03)
Sacmaliga bak lan

Olay tam tersi olsa; o senden daha yakisikli bi erkegi begense vs. sen ona o soruyu sorsan ayni soruyu "ben secilmem, secerim kips" minvalinde cevap verir. Icinden senin ona dedigini gecirerek.

Olay erkege gelince "kala kala sana kaldim" diye anlasilip, yorumlaniyo.

Bunun adi ego degilde ne simdi?!
  • bir3iki7  (28.10.18 22:38:35)
yeni başlanmış ilişkide birbirinize instagram kişilerinizi mi soruyordunuz huwıagdawudawd

msn durumuna da gülücük koymuş mu kız bakalım mı ver adresini istersen?
  • proletarier aller lander vereinigt euch  (28.10.18 22:40:21)
Ya kardeş, kuraldır. Bu tür ortamda kız arkadaşın sana "bu kız kim" diye sorsa, vermen gereken tek cevap "vallah billah dünya ahret bacımdır" cümlesidir....ya da o minvalde bir şey. O iş bitti, senden ayrıldı bile çoktan. Geçmiş olsun.

  • d max  (28.10.18 22:53:32 ~ 22:54:01)
Demissin ki o kiz bana baksa senle ne isim olur zaten.

  • stavro  (28.10.18 22:59:27)
birbirinizde ekli olan kişileri sormak bile en baştan ofsayt iken üzerine tüy dikmişsiniz. savunulacak bir şey yok.

  • desdenova34  (28.10.18 23:39:57)
sen bu lafı ettiğinde kimsenin olmadığı bir yerde devrilen ağacı bile duymuş kadar olduk. böyle bir çam devirmeye nadir rastlanır. geçmiş olsun, yanlış ifade ettim kendimi diye bir kıvırmayı deneyebilirsin.

duyuruyu da silme lütfen efsane sayılır. arada soruyorlar en sevdiğiniz duyurular diye o zamanlar için favorilere ekliyorum ^^

:)
  • nickimin hakkini veremedim  (29.10.18 00:01:11 ~ 00:02:06)
Valla çelenk yollasan kıza kurtarmaz
Öküzlük etmişsin
Akıllanır bir daha böyle laflar etmezsin
  • fasulyek  (29.10.18 00:01:29)
ee kulun bir hesabı varsa, jesus christ'ın da bir hesabı var.

@bruce +1
  • datnet  (29.10.18 00:04:55 ~ 00:47:48)
kız en azından laf sokmadan engellemiş şükret :D Yaş kaç bu arada vala sadece merak.

Soruna cevap; savunacak bişi yok bence :/
  • biohazardous  (29.10.18 00:10:32)
Senin yaptığın zaten saçma da ben kızın yaptığı normal mi anlamadım şimdi. Şu olay için gülücük yollayıp engellemek de senin dediğinden daha normal gelmedi açıkçası bana. Herkes de normal bulmuş kızın bu hareketini. Tuhaf.

Biraz Bruce +1 diyorum o yüzden.
  • ms brownstone  (29.10.18 00:24:08)
Az bile yapmış

  • perfectum  (29.10.18 04:03:31)
jzjxisbsj valla kız haklı abi.. direkt bu kız bana baksa sen kimsin mesajı vermişsin, kız da haliyle ilerde böyle bi olay olmasın, bok gibi ortada kalmayayım diye engeli basmış zaman kaybetmek yerine. yerinde bi karar olmuş

  • mehmed resad  (29.10.18 10:28:40)
kız gayet cool tepki vermiş :)

instagraamda ekli kişileri tek tek birbirinize sormanız çok ergence değilmi
  • dafuq  (29.10.18 11:10:21)
Kiz gayet normal tepki vermis.

  • chitosan  (29.10.18 11:58:10)
"instgramda ekli kişileri vs soruyorduk birbirimize"
Bu ne be?
15 yaşında mısınız?

Kıza kızacağım böyle bir şey yapıyor diye de "birbirimize" demişsin bir şey diyemiyorum.

"evet güzel kız ama o bana bakmaz zaten"
Yaa asıl bu neeee?
Gülmekten kızamadım bile doğru düzgün.

Saf mısın yaa bu nasıl bir cümle?
Böyle şaka olmaz olsun.
İyi yapmış kız.

Bundan sonra kimseye böyle saçma salak şakalar yapmazsın.

Kimseyle de böyle saçma olaylara girmeyin o kim bu kim ne biçim şeyler bunlar böyle.
  • mutekebbir  (29.10.18 12:18:38)
Kız gayet normal tepki vermiş +1
“Kala kala sana kaldım, öteki kız bana baksa senin gibisiyle ne işim olur afags” demişsin kıza +1

  • i m cool with that  (29.10.18 12:25:42)
dün gece başlığı okuyup kahkahayı basıp uyumuştum. şimdi uyandım yine başlığı gördüm = D
dostum sen beni güldürdün, allah da seni güldürsün =) ve geçmiş olsun.

  • amour fou  (29.10.18 15:34:59)
Ayni seyi o dese engelleyebilir miydin? Yapamazdin dimi.

Iste lanet ulkenin arz talep dengesi bozuk, simdi senin yedeklerinden birine gidecek.
Kafasi rahat oldugu icin senle tartismaya gerek bile duymuyor.

iyi olmus kurtulmussun.
  • acemi  (29.10.18 15:59:57)
  • SiyamkedisiZorro  (30.10.18 10:14:24)
hahaha çok sert.

şaka yapıyodum diyerek savunabilirsin. ama sana kendini savunmak için alan bırakmadığına göre o da çok ölüp bitmiyormuş sana. kısa kesmiş rahat etmiş
  • nıç  (30.10.18 10:44:35)
gördüğüm en ezikçe cevap ve en kuul bitiriş hareketi olmuş. ahaha:D

  • muslugubozukhayrat  (30.10.18 11:20:34)