Diş eti şişmesine buz koymak?

İnternette buz koyun demişler ama daha da şişmesin, deneyen var mı?
Bir de normal su bile bana soğuk geliyor, keytılda biraz ısıtıp suyu içiyorum. Bu iltihabı artırır mı?

Teşekkürler.

Ağrıtmaz mı o? Ağrıtmıyorsa bile diş etine ne bakımdan iyi geleceğini çözemedim.

  • hair freak  (26.10.18 07:42:40)
Hangisinden bahsediyorsunuz anlamadım da buz koymak için nette doktorların açıklaması var
Sıcak su ise dişlerimde ki hassasiyetten dolayı normal sıcaklıktaki su bile soğuk geliyor. Biraz ısıtınca rahatça içebiliyorum

  • zxcd  (26.10.18 08:30:24)
Bence limon kolonyası iyi geliyor. Ama siz doktora gidin tabii

  • megalomaniac  (26.10.18 09:49:09)
Doktora gittim önceki duyuruyu onunla ilgili açmıştım.

Şu an çok kötüyüm yine. Üst dudağım ve bir miktar değeri felaket şişlikte ve sert. Nefes alırken kalbimde yanma oluyor. Eğer ölürsem kayıtlara geçsin diye yazıyorum bunları da.......

Eğer ölürsem o dişin içinde parça bırakan doktora dava açsınlar, sürünsün şrfsz. Çok kötüyüm...
  • zxcd  (26.10.18 10:01:38)
Diş çektikten sonra, şişmesin diye, mavi jel şeklinde olan buz torbalarından veriyorlar. Ancak sizinki farklı bir durum gibi gözüküyor. Kafanıza göre sıcak ve soğuk uygulamak yerine, adam gibi bir dişçiye gidip, sorununuzu çözmeye çalışın.

Geçmiş olsun...

.
  • kartallar yuksek ucar  (26.10.18 10:24:12)
Dişçiye gittim, bir önceki duyuruma bakın lütfen.

  • zxcd  (26.10.18 10:26:22)
Soğuk uygulama ağrıtmaz mı demiştim ama ben genel bir diş eti sorunu sanıyordum, sizin durum farklıymış, belki o zaman işe yarayabilir. Yine de o soğuk bende dişleri daha çok sızlatacak hissi uyandırıyor. Geçmiş olsun.

  • hair freak  (26.10.18 11:41:52)
ben

  • 2 tostos turan  (26.10.18 13:46:45)
kanal ve dolgu tedavisi ile diş eti tedavisi ayrı uzmanlıklar.......
en kısa zamanda entodontiye görün bence.

özellikle diş hassasiyetin ve diş eti kanaman varsaXxxz
  • 2 tostos turan  (26.10.18 13:47:58)