rival 700 alinir mi?

en ucuz surada buldum:

urun.gittigidiyor.com

395 tl.

fps oynuyorum genelde. mouse kucuk olmasin, ele otursun taraftariyim. alinir mi 395'e? bir de black friday'i bekleyeyim mi bunun icin? gecen sene zam+indirim yaptiklarindan pek umitli degilim hem de bu urune indirim koyma olasilikalri var mi bilmiyorum.

tesekkurler.

hem büyük hem de kullanışlı istiyorsanız logitech g600 önerebilirim.

  • givemesomesubstance  (25.10.18 16:47:36)
Hocam o parayı verdikten sonra profesyonel CS oyuncularının çoğunun kullandığı Zowie almanı öneririm. Zowie EC2-A ve Zowie EC2-B'ye bir bak derim.

  • hitokiri kenshin  (25.10.18 17:47:08)
arkadaşta rival 300 vardı, baş parmağın oturduğu yer 3 ayda parçalanmıştı. bundaki de ona benzer bir malzeme, aklında bulunsun.

  • mattiadestro  (25.10.18 19:49:46)
@givemesomesubstance g600 cok ergonomik gelmedi bana. cok tusa ihtiyacim olsa kesin oneriniz uzerine arastirirdim ama ekstra 2 tus bile yeterli.

@hitokiri kenshin dedigin modellere baktim, aklimda bulunacak. :)

@mattiadestro bu geri bildirim uzdu. :) 30 milyon omur demis ama bu model icin.

@konetsu razer bana tamamen fetis urunleri ureten bir marka gibi geliyor, birkac urunune bakmistim da. dedigin modele bakacagim ama. fiyat olarak ayni gibi.

bu sorunun yaninda black friday'i beklesem mi? ve kablolu klavye onerisi de cok makbule gecer. butce 400 tl. belirttigim gibi black friday'i de bekleyebilirim.
  • seksli harf  (25.10.18 21:16:23)
@konetsu klavye ne kullaniyorsun veya onerebilecegin marka/model var mi?

  • seksli harf  (25.10.18 21:44:53)
@konetsu o sensorlu tus olayini gezinirken bir video'da gormustum. video'da eleman ilk razer'in kullandigini iddia ettigini falan soyluyordu. :D:D

bu arada 10ms bir fark ne bileyim bence gereksiz bir detay. 10ms'nin oyunda birinin olumden kurtaracagini sanmiyorum. bilmiyorum belki yaniliyorumdur. :)

bir de o kadar uzun ve guzel aciklamana cok amatorce bir soru sorucam affina siginarak. blackwidow'da sanirim bileklik yok? olmasi ufak da olsa tercih sebebim de. :)
  • seksli harf  (25.10.18 22:09:51)
amazon.com'dan daha onceden alisveris yapmadim da ogrenirim alirim fakat kur yuzunden fiyat ayni oluyor nerdeyse burayla zaten. :)

bu arada 2 urun de butcemi asiyor. wow 1500 lira bir klavye wow! :D
  • seksli harf  (25.10.18 22:52:28 ~ 22:53:19)