Öğrenmek için otomatik araba tavsiyesi

ehliyet var da, pratik vs. hiçbir şey yok. hiç yani, sıfır.

araba kullanmayı öğrenmek ve haliyle arabayla şehir içi nadiren şehir dışı takılabilmek, ardından da öğrenince satıp daha düzgün bir araba almaklık; otomatik vites araba arıyorum arkadaşlar.

fiyat kısıtı falan da koymuyorum. hangi model arabanın, hangi yılını vs. alayım? kısaca nasıl bişey alayım?

clio son kasa.

otomatiği fena değil, bazen afalladığı oluyor ama yeni öğrenen adama yeter. 150 bin oldu sıkıntı çıkarmadı. yedek parça, bakım fiyatları fena değil. ufak araba, götü başı belli istediğin yere girer çıkarsın. yakıtı da çok az.
  • mattiadestro  (21.10.18 22:05:53)
Jazz cvt.

  • bos gezenin bos ustasi  (21.10.18 22:39:31)
mazda 3 2009-2013 arası........
(2. nesi)

sonra 3. nesile geçersin......
  • 2 tostos turan  (21.10.18 23:10:03)
Butce yazilmamis ama;

Fiesta aklima geldi nedense. Sehir ici denince. İlk araba olarak cok ogretici ve zevkli olur. 2018 den onceki majyajli kasalari cok guzel. Bi de tinanium x donanim oldu mu..
  • bir3iki7  (21.10.18 23:16:29)
aynı durumda olup geçen sene polo araç satın aldım. bu sene model yükseltmek için satmayı düşünüyorum. 2005 model, benzinli, tam otomatik aracım. ben bir kaza yapmadım ama güvenliği düşünerek yılı eski de olsa vw aldım. bana 1,5 senede araba kullanmayı öğretti sağolsun, düşünürseniz görüşebiliriz.

  • ben hastayim  (21.10.18 23:24:41)
parçası ucuz olsun ve piyasada kolay gidilen bir araç olsun istiyorsanız renault ve hyundai'den şaşmamanız lazım. megane 2, clio önerilerim. 2008-2012 arası düşünün bence fiyatları daha makul.

  • golgi aygıtı  (21.10.18 23:56:30)
hyundai i20

  • cedex  (22.10.18 06:19:16)
acemi kullanıcıysanız kendi fikrimi söylemek istiyorum, otomatik almayın. manuel alın. tamam zor ilk başta biliyorum ama, ilk anlarda gaz fren karıştırma ihtimaline binaen söylüyorum bunu. ben de eşim için otomatik alayım diyordum, geçen gün iyi ki manuel almışım dedim kendi kendime. otomatik almış olaydım geçirmiştik arabaya.

  • lostys  (22.10.18 08:53:48)