Bir onceki Berkay la ilgilli sorunun devami..

Bayanlarin cevabi yine daha onemli

Bir cafede erkek arkadasinizla yada esinizle otururken caprazinizdaki erkegin size ara ara baktigini fark ediyorsunuz. Bunu karsinizdakine iletir misiniz?

Zor bir soru biliyorum...

Ek bir soru sorarak araya kaynıyorum izninizle; Bunu karşıdaki kişiye iletirken beklentiniz ne olur? Yalnızca bilgilendirmek mi, müdahale etmesi mi? Nedir?

  • rahip janick  (18.10.18 18:02:39)
İletmem ne gerek var. Çok rahatsız olursam yerimi değiştiririm.

  • pastörizesüt  (18.10.18 18:03:57)
Valla ben laf atıldığında (evet yanında laf atıldı)
Bir süre sonra söylüyorum 2-3 dk gibi

Bence o olayda kadın söyleyebilir. Tanıdık biri yapsa ben de söylerdim. Ortak arkadaş ortamından biri bana söylese kesinlikle söylerdim.
  • fasulyek  (18.10.18 18:04:24)
Hayır.

  • mutekebbir  (18.10.18 18:07:29)
hayır.

  • tabirimekruh  (18.10.18 18:14:25)
no

  • elorelia  (18.10.18 18:16:35)
Iletmem mal miyim ya? Yerimi falan degistiririm. Kizda yanlislik var zaten Berkay duymamis, Arda yanina gelince sana ne soyledi diye hemen atlamis. Bu kiz da hemen dokuluyor.

Ayrica bahsedilen mekan o kadar kucuk bir yer ki ve unlu olmayan kimse giremiyor oraya, herkes tanidik.

Berkay da ne kadar ozguvensiz bir erkek, bu kadar herkesin tanidik oldugu bir ortamda birisi karisinin kulagina bir sey soyluyor diye hemen atlayip ogrenmeye calisiyor. O zaman o mekanda isin yok. Zaten teknik olarak da isi yok 1 yasinda cocugu var, o ortam oyle bir yer degil herkes bekar ya da sevgilisiyle geliyor.
  • perfectum  (18.10.18 18:17:20)
Niye hayır anlam veremiyorum. Hıyarın biri kiz arkadasimi bakışlarıyla rahatsiz etse ve kiz arkadaşim buu bana soylemeseydi inanilmaz moralim bozulurdu.

  • biravekahve  (18.10.18 18:26:54)
eveet.

  • eksimeksi  (19.10.18 00:21:21)
bunu söyleyen kadın kezbandır

  • dafuq  (19.10.18 12:13:01)
yetişkin bir insan olduğum için iletmezdim, sevgilim yokken kime söyleyeceksem/nasıl davranacaksam öyle davranırdım.

ta ki fiziksel ve rutin bir hal alana kadar, o zaman söylerim yani o da beni kurtarsın diye değil de ilişkimize saygıdan.
  • piremses  (19.10.18 14:04:42)