kablolu klavye ve mouse onerisi

merhabalar,

kablolu klavye ve mouse alma niyetim var oyun oynamak icin kullanacagim. model numarasi yazarsaniz cok sevinirim.

not: rgb takintim yok, olmasa daha da guzel olur hatta. secimim icin kistas degil.

bu arada james donkey diye bir marka gordum. fiyati iyi ama sozlukte ne gommusler ne ovmusler. nasildir bu marka.

mouse: 200 tl maksimum - mouse buyuk olsun el ayam buyuk otursun tam ele.
klavye: 400 tl maksimum

black friday'i de bekleyebilirim aslinda. gerci turkiye'de once bindirim sonra indirim oldugundan fazla fark etmez herhalde.

tesekkurler

oyun derken ne tür oyunlar oynayıp, faredeki diğer ek tuşları ne kadar yoğun kullanıyorsun bilmiyorum ama ben yaklaşık 5 sene evvel a4tech x7 almıştım. metal görünümlü plastiğin soyulması dışında hiç bir sorunla karşılaşmadım hala kullanıyorum, hem iş hem oyunda. ele oturan -ben de küçük fare kullanamıyorum- rahat bir fare. ağır gelirse hafifletilebiliyor, altındaki bir kapak açılarak içine konan ağırlıkları çıkarabiliyorsun vs vs.

klavye için üzgünüm, yıllardır laptop klavyesi kullanıyorum :))
  • issiz karga  (18.10.18 15:03:19)
far cry ve witcher tarzi oyunlar agirlikta oynuyorum.

  • seksli harf  (18.10.18 15:16:15)
oyun türü derken şunu demek istedim, kimileri fare üzerindeki 10 yardımcı tuşu da aktif olarak kullanır, hepsine ayrı bir özellik atar oyunla alakalı. eğer bu şekilde oynuyorsan belki yetersiz gelebilir çünkü sağ ve sol dışında 3 adet düğme var benimkinde. belki farklı modellerde daha fazla düğme sayısı vardır, araştırman gerek.

  • issiz karga  (18.10.18 15:42:06)
ekstra tus cok gerekli degil. ekstra tus daha iyi olur ama.

  • seksli harf  (18.10.18 15:44:32)