turkcell ulasilma mesaji

zaten severek kullanmadigim turkcell is telefonu hattima telefonum kapaliyken arayanlar mesaji geldikten sonra ulasamayanlara da ulasilabilir oldugum mesaji gidiyor. gitmesini istemedigim icin sirketteki yetkiliye sordum ama oyle bir secenegin olmadigini soyledi. ama basindan mi savdi gercekten olmuyor mu bilemedim. var mi bi yontemi? bana ulasamayanlara ulasilabilir oldugum icin mesaj gitmesin istiyorum, cok sey mi istiyorum? ulasilmak istesem telefonum acik olur zaten ya cok sacma degil mi?

Telefonumu açtığımda bilgilerimin gitmesini istemiyorum. Engelleyebilir miyim?
Evet, iznin kaldırılması için, CEPACIK IZIN KALDIR yazıp 2200’a gönderebilirsiniz.

İzni tekrar vermek için CEPACIK IZIN yazıp 2200’a gönderebilirsiniz

IPTAL CEPACIK yazıp 2200’a göndererek veya Hesabım uygulaması "Ayarlarım"-"Çağrı Ayarlarım" bölümünden servisi iptal edebilirsiniz. Yapacağınız iptaller dönem sonunda gerçekleşir.
Hayatım Kolay kampanyası ile tarifenizin hediyesi Cep Açık Servisi'nden ücretsiz yararlanıyorsanız, ücretsiz Cep Açık Servisinizi iptal etmek için IPTAL CEPACIK yazıp 7080'e ya da 2200'a gönderebilirsiniz.

Eğer telefon rehberinizi “Turkcell Telefon Yedekleme Servisi" ile yedeklediyseniz, gelen bilgilendirme mesajlarında, telefon rehberinize kayıtlı olan kişilerin isimlerini görebilirsiniz.
Ulaşılabilir olduğunuz bilgisinin paylaşılmasını istemediğiniz zaman yapmanız gereken;
İznin kaldırılması için, CEPACIK IZIN KALDIR yazıp 2200’a göndermek.
İzni tekrar vermek için CEPACIK IZIN yazıp 2200’a göndermek.
Turkcell'e yeni gelen müşterilerimiz, Cep Açık servisini ücretsiz deneyimliyor.Ücretsiz CepAçık servisi 15. günde tanımlanıyor. 30 gün boyunca arayıp ulaşılamayan kişilerin ne zaman ulaşılabilir olduğunu size gelen SMS ile ücretsiz öğrenebilirsiniz. 30. günün bitiminde ücretsiz CepAçık servisi kendiliğinden iptal oluyor, ek bir işlem yapmanıza gerek yok. Dilerseniz, 30 günlük ücretsiz deneme süresi içinde servisi IPTAL CEPACIK yazıp 2200'a göndererek kendiniz iptal edebilirsiniz. Ücretsiz kullanım süreniz bittiğinde, CepAçık servisinden ayda 1,94 TL'ye ücretli yararlanmak isterseniz CEPACIK yazıp 2200'a gönderebilirsiniz
  • infernalcadre  (17.10.18 09:57:10 ~ 09:59:17)