Massimo Dutti

Bu marka hakkında yorumlarınız nelerdir? Sizce de gereksiz pahalı değil mi ya?

Kaban falan bakayım dedim 1000-1200 liradan aşağı yok, keza kazaklar da 400-500 lira civarı. Bazı ürünlerini anlarım tamam da ne bileyim Inditex bünyesinde sonuçta, diğer markalarından ne gibi farkı olabilir ki?

Çok sinirlendim fiyatları görünce.

Önceden böyle değildi, bu sene euro 8TL'leri görünce uçtu mecburen. Düşünsenize avrupalı bir marka 125 Euro olan bir montu kaç TL'ye satabilir? Daha da sinirlenmek isterseniz Lacoste'a bir uğrayın derim :)

  • blackidom  (16.10.18 22:21:07)
sadece massimo değil, euro'dan dolayı pek çok markanın fiyatları yükseldi.
mesela, sevdiğim bir ayakkabı markası en güzel modellerini türkiye'ye göndermeme kararı aldı sırf bu kur farkından dolayı. markaların avrupadaki fiyatına bakarak karşılaştırma yapabilirsiniz. pek çoğunda pahalılık onlardan değil bizden kaynaklanıyor.

  • lesmiserables  (16.10.18 22:34:57)
Massimo dutti. Puurrççç. İsme bak. Böyle bi markadan giyinmezdim. Bedava verseler almam

Hahahha massimo dutti sjsjajhababa
  • Delay Fuze  (16.10.18 22:55:52)
@blackidom Lacoste'a baktim da hahaha :D Su an sesli kahkaha atiyorum. Pololar 550 olmus saka herhalde.

Massimo Dutti bana cok plaza insanlarina yonelik gibi geliyor. Zara, VS Pink ve Twist disinda baska bir markadan alisveris yapmiyorum.
  • perfectum  (16.10.18 22:59:35 ~ 23:03:13)
massimo dutti'nin pantolonlari guzel ve dayanikli. bu sene kac para oldular bilemiyorum :( ama guzeller.

  • fakyoras  (17.10.18 00:25:09)
Massimo dutti daha kaliteli dikişlere sahip genelde ve kumaş içerikleri tamamen yün kaşmir vs. Olabiliyor, diğer inditexte daha yoğun polyester kullanımı varken. 4-5 sene önce fiyatına değiyordu, şimdi biraz zor gibi. Eskinden indirimleri zara fiyatına gelirdi ama galiba yalan olmuş kurla.

  • kullanıcıadımbuolsun  (17.10.18 00:35:20)
sezonda ve rastgele bir günde gidersen öyle,

sürekli takibe alırsan 2 ayda bir iki gün stokları eritmek için %50-%60 indirim yapıyorlar. kazaklar vs 100tl montlar 400-500tl'ye geliyor.

biraz ust segment massimo normal bana kalırsa.
  • dedim dedim de kime dedim  (17.10.18 00:56:11)
cinsiyetini bilmeden nasıl yorum yapalım ?

Kadın olsam mesela diğerlerinin yüzüne bakmam Mango ve Stradivarius (bu da inditex maalesef) varken....

Massimo Dutti de inditex ama muhafazakar tiplerin uğrak yeri gibi geliyor nedense :D
  • imelih  (17.10.18 01:59:19)
2 senedir massimo dutti'de magaza mudurlugu yapiyorum, stoklari eritmek icin iki ayda bir indirim yaptigimizi yeni ogrendim. Tesekkurler eksiduyuru...
Soruna gelirsek, kumas kalitesine paralel fiyatlar. Bence de yuksek fakat tarzi git gide minimallesiyor massimo'nun. Baya baya beyazyakalarin tercih edebilecegi bir yere dondu.

  • Deathrow  (17.10.18 07:54:00)
@blackdiom Lacoste, Gant, Tommy bunlar hep pahalıydı.

  • lana del rey  (17.10.18 07:54:27 ~ 07:55:26)