Istanbul en buyuk DnR

Merhaba

Bir kaç kitap almam gerekiyor acaba DnRin en büyük Istanbul mağazası nerede? Mağazalar arasinda dolaşıp durmak istemiyorum.

Bir de DnR internet sitesinde kitabin hangi mağazada stokta olduğu gözük müyor öyle değil mi?

Saygilar

stok göremezsin

öteki konuda yanıltmayayım istanbullu değilim ama caddebostan ve erenköy yeterince büyük gelmişti bana.
  • kablelvuku  (10.10.18 08:05:56)
Bir mağazaya giderseniz stok durumunu söylerler acil değilse netten alsaniz

  • seyyar satıcı  (10.10.18 08:10:27)
www.chip.com.tr

eski haber, bu tarihten sonra yapılan büyük bir avm varsa belki orası olabilir ama sanmıyorum, muhtemelen hala marmara forum'dur. sen internette göremiyorsun ama herhangi bir mağazaya gidip sorunca söylüyorlar şuralarda var diye.
  • Bruce  (10.10.18 08:11:47)
marmara forum kadar değil ama istinyedeki de büyüktü yanlış hatırlamıyorsam.
akasya acıbadem'deki de fena değildir.

  • teritori  (10.10.18 08:36:17)
İst - Marmara forum baya büyük..

  • xdenizx  (10.10.18 08:42:06)
Nispeten sakin bi magazayi arayip kitaplarin hangi sube stogunda oldugunu sorabilirsin.

  • brkylmz  (10.10.18 09:07:06)
Marmara Forum'daki gordugum en buyugu. Ama stokta aradigim her seyi bulurum diye dusunme buyuk oldugu icin. Oyuncak, hediyelik ivir zivir ile dolu buyuk kismi.

  • stavro  (10.10.18 09:07:43)
buyuk olani aramak mantiksiz, illaki olmayan cikar, onun yerine en yakin olana git, olmayanlari siparis ver, 1 haftada ucretsiz getirirler

  • alttaraf  (10.10.18 09:37:46)